Chris Almeida

Little Simz z krótkim filmem – “I Love You, I Hate You”


17 listopada 2021

Podziel się newsem:

Film z udziałem Little Simz ma taki sam tytuł, jak jeden z tracków z ostatniego albumu artystki, Sometimes I Might Be Introvert. Wyreżyserował go Sam Pilling i jest on częścią kolaboracji z platformą WePresent poświęconą sztuce.

Raperka z Londynu w filmie krótkometrażowym

W filmie oprócz Simz wystąpili Sonia Ajuwa, C.J. Beckford i Shaniqua Okwok. Raperka powiedziała, że I Love You, I Hate You jest opowieścią o porzuceniu. O tym, jak trauma z dzieciństwa może wpłynąć na dorosłe życie, jeśli się z nią nie skonfrontujemy.

Chciałam zrobić ten film, ponieważ uważam, że to uniwersalna historia, z którą wielu ludzi może się utożsamić. Niesamowitym było pracować z WePresent, którzy są tak zaangażowani w opowiadanie takich historii. Rozumieli moją wizję i ufali jej. Wspierali mnie w stworzeniu obrazu takiego jak chciałam.

– powiedziała Little Simz

Jest to kolejny gościnny udział raperki w projekcie filmowym. Ostatnim było wystąpienie w ostatnim filmie Marvela, Venom: Let There Be Carnage. Wcześniej, w 2019 grała postać Shelley w ostatnim sezonie serialu Top Boy.

Little Simz film
Little Simz, źródło: kadr z filmu

Little Simz – I Love You, I Hate You – The Film

Przeczytaj także: Little Simz wydała nową płytę. I jest to mocny kandydat na album roku

Film z udziałem Little Simz ma taki sam tytuł, jak jeden z tracków z ostatniego albumu artystki, Sometimes I Might Be Introvert. Wyreżyserował go Sam Pilling i jest on częścią kolaboracji z platformą WePresent poświęconą sztuce. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →