kadr z teledysku „Introvert"

Little Simz przekłada trasę koncertową po USA. Powodem stres psychologiczny w związku z finansami


20 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Little Simz wkrótce miała wystąpić w Stanach Zjednoczonych, promując swój ostatni album Sometimes I Might Be Introvert. Artystka poinformowała jednak, że musi przełożyć całą trasę koncertową.

Little Simz nie wystąpi w Stanach Zjednoczonych. Tournée byłoby nieopłacalne

Wraz z początkiem maja Little Simz miała rozpocząć trasę koncertową po USA. Artystka miała pojawić się w Portland, następnie w Seattle. W ramach promocji Sometimes I Might Be Introvert Brytyjka miała odwiedzić dziesięć amerykańskich miast, żegnając się z tamtejszą publicznością 25 maja w Nowym Jorku.

Zobacz: Wybraliśmy 5 albumów-manifestów feminizmu we współczesnej muzyce

Little Simz nie pojawi się jednak na żadnym z zaplanowanych koncertów. Portal Uproxx donosi, że raperka przełożyła całą trasę ze względu na stres psychologiczny związany z jej stanem konta. Artystka przyznała w mediach społecznościowych, że gdyby podjęła się wyjazdu do Stanów, w jej budżecie powstałby “ogromny deficyt”, na co nie może sobie pozwolić. Na razie nie podano nowych dat amerykańskich koncertów.

Hej wszystkim, z powodu nieprzewidzianych okoliczności nie mam innego wyjścia, jak tylko przełożyć moją trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Traktuję moje występy na żywo bardzo poważnie i chciałabym dać wam tylko to, co najlepsze. Jako artystka niezależna płacę za wszystko, co wiąże się z moimi występami na żywo. W ten sposób miesięczna trasa po Stanach Zjednoczonych doprowadziłaby mnie do ogromnego deficytu.

Choć bardzo boli mnie, że nie zobaczymy się w tym czasie, nie jestem w stanie poddać się takiemu stresowi psychologicznemu. Ważne jest dla mnie, aby powiedzieć o tym prawdę i być szczerą. Doceniam waszą miłość i ekscytację oraz to, że chcecie zobaczyć mnie na żywo. Bądźcie pewni, że wkrótce wrócę większa i lepsza. Na razie tworzę i pracuję nad sztuką, którą jestem podekscytowana. Oczywiście chodzi o muzykę, ale także o inne rzeczy, z których wszystkie wznoszą się na wyżyny. Przesłanie dla wszystkich artystów i twórców: znajcie swoją wartość i trzymajcie się swoich zasad. Kocham Was wszystkich. Simz.

Little Simz – Sometimes I Might Be Introvert – odsłuch albumu

Little Simz wkrótce miała wystąpić w Stanach Zjednoczonych, promując swój ostatni album Sometimes I Might Be Introvert. Artystka poinformowała jednak, że musi przełożyć całą trasę koncertową. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →