Letnia Scena Progresji zaprasza na serię wyjątkowych koncertów


09 września 2020

Podziel się newsem:

Letnia Scena Progresji naprawdę rozpieszcza fanów muzyki i wszystkich spragnionych koncertów. Sanitarny reżim wyprowadził występy z klubów na zewnątrz, ale warszawska miejscówka staje na wysokości zadania i organizuje serię klimatycznych koncertów pod chmurką.

Letnia Scena Progresji na posterunku

Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji pozbawionych festiwalowego klimatu i wypoczynku. Warszawska Progresja znalazła na to radę i przeniosła występy na zieloną przestrzeń niedaleko klubu. Otwarty teren, gołe niebo i muzyka na żywo znakomicie oddaje ten wakacyjny vibe i pomimo, że mamy już wrzesień – nie pozwala mu zgasnąć. Koncerty na Letniej Scenie Progresji sprawią, że poczujecie się tak, jak na Waszych ulubionych muzycznych eventach. Muzyka, endorfiny – czego chcieć więcej? Do tej pory w plenerowej odsłonie warszawskiego klubu wystąpili już Bedoes i Lanek oraz Laboratorium Pieśni za to już niedługo sceną Progresji zatrzęsie m.in. OSTR i Mata.

Majka Jeżowska Letnia Scena Progresji

Letnia Scena Progresji zdobyta przez Jeźdźców Postapokalipsy: Nocny Kochanek i Zacier

Taka kombinacja bez dwóch zdań budzi spore emocje. Mimo, że tym dwóm zespołom nie jest do siebie szczególnie blisko muzycznie, to znakomicie zazębiają się pod względem estetycznym. Podobny, przaśny, swojski styl oraz przede wszystkim, szczere zaangażowanie w granie muzyki – Nocny Kochanek i Zacier kupują fanów dokładnie tym samym. Ich koncert na Letniej Scenie Progresji z pewnością nie przejdzie więc bez echa. Oba składy mają swoich wiernych fanów, którzy dobrowolnie nie opuszczą takiego wydarzenia.

Nocny Kochanek – Dziewczyna z Kebabem

Nocny Kochanek i Zacier wystąpią na Letniej Scenie Progresji już 18 września. Nie możecie tego ominąć! Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl

Letnia Scena Progresji – Natalia Przybysz namaluje Ogień

Artystka jest jedną z twarzy polskiej sceny alternatywnej. Nie bez powodu. Charakterystyczna barwa, lekkość kompozycji, konsekwentność liryczna, to wszystko sprawia, że Natalia Przybysz błyszczy na naszym muzycznym rynku. Jej koncert na Letniej Scenie Progresji będzie z pewnością jednym z tych bardziej wyczekiwanych. Usłyszeć na żywo kawałki z najnowszej płyty Jak Malować Ogień? Bezcenne.

Natalia Przybysz – Ciepły Wiatr

Nie zastanawiajcie się więc i wpadajcie na Letnią Scenę Progresji! Natalia Przybysz zagra tam już 19 września. Bilety można zakupić na stronie Biletomat.pl.

Letnia Scena Progresji: metalowy zawrót głowy. Blitz MMXX: Vader, Marduk i Ragehammer

Metalowi zapaleńcy również nie zostaną pominięci w planowanych koncertach. Na Letniej Scenie Progresji zabrzmi bowiem fuzja trzech gigantów, reprezentujących death, black i trash metal. Vader, Marduk oraz Ragehammer zagrają na jednej scenie w ramach wyjątkowego wydarzenia Blitz MMXX. To niepowtarzalna szansa, by usłyszeć razem przedstawicieli polskiej oraz szwedzkiej sceny metalowej. Kto się pisze?

Vader – Into Oblivion

Zespoły zagrają już 27 września na Letniej Sceny Progresji. Wpadajcie licznie! Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Letnia Scena Progresji: a ja wolę… Majkę Jeżowską

To będzie koncert dla dzieci… a może wcale nie? Swoim występem na festiwalu Pol’and’Rock 2019 Majka Jeżowska pokazała, że wciąż potrafi porywać tłumy, a do jej piosenek bawią się wszyscy, nie tylko najmłodsi. Jeśli jesteście ciekawi, scenicznej formy artystki, powinniście przekonać się o niej sami. Na Letniej Scenie Progresji już wkrótce zabrzmią jej największe przeboje.

Majka Jeżowska – A Ja Wolę Moją Mamę Pol’and Rock 2019

Majka Jeżowska wystąpi w Warszawie 2 października – serdecznie zapraszamy! Bilety można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Letnia Scena Progresji – bilety

Cztery specjalne koncerty, cztery kompletnie różne wydarzenia. Na Letniej Scenie Progresji z pewnością znajdziesz koncert odpowiadający Twojemu gustowi. Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz na stronie Biletomat.pl

Letnia Scena Progresji naprawdę rozpieszcza fanów muzyki i wszystkich spragnionych koncertów. Sanitarny reżim wyprowadził występy z klubów na zewnątrz, ale warszawska miejscówka staje na wysokości zadania i organizuje serię klimatycznych koncertów pod chmurką. Letnia Scena Progresji na posterunku Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji pozbawionych festiwalowego klimatu i wypoczynku. Warszawska Progresja znalazła na to radę […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty na Letniej Scenie Progresji

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →