fot. YouTube

Billie Eilish i Labrinth w nowym singlu „Never Felt So Alone” z „Euforii”


07 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór Never Felt So Alone krążył po sieci w niepełnej wersji po tym, gdy jego kawałek pojawił się w serialu Euforia. Teraz Labrinth podzielił się nim w streamingu, a w pełnej wersji usłyszymy samą Billie Eilish. Fani są zachwyceni i już okrzyknęli to połączenie duetem roku.

Labrinth w serialu Euforia

Utwory Labirintha zapadły w pamięci każdemu, kto dał się porwać serialowi Euforia. Muzyk skomponował soundtrack, który idealnie wpasowuje się w stany emocjonalne bohaterek i bohaterów – towarzyszył im przede wszystkim w kryzysie. Tak poznaliśmy Still Don’t Know My Name oraz I’m Tired. Ten drugi nie od razu był dostępny na platformach streamingowych, co skończyło się masową rozpaczą widzów. Uważali, że sukces mocnego serialu tkwi w dużej mierze w niesamowitym soundtracku, w tym właśnie w piosence Labrintha i Zendayi w stylu gospel.

W pierwszym sezonie serialu usłyszeliśmy również powolny utwór, w którym Labrinth śpiewa: „And I never felt so alone, felt so alone, na-na”. Zapętlony wers w otoczeniu delikatnej elektroniki wystarczył, żeby fani absolutnie się w nim zakochali. Piosenka nie została udostępniona jednak w sieci. Teraz artysta wreszcie podzielił się pełnym utworem Never Felt So Alone z udziałem Billie Eilish.

Billie Eilish w utworze Never Felt So Alone

W wywiadzie dla Apple Music 1 Labrinth opowiedział o tym, jak doszło do jego współpracy ze zdobywczynią Grammy Billie Eilish.

Kiedy rozmawialiśmy, powiedziała: »Lab, słucham twojej muzyki od lat«. Ja na to: »Co?«. Odpowiedziała: »Tak, jestem fanką«.

przyznał Labrinth.

Artystka dodała, że uwielbia utwór, który pojawił się w Euforii i chętnie zaśpiewa go z Labrinthem. „To było dla mnie coś wielkiego, ponieważ czułem, że oboje rozumiemy się muzycznie” – przyznał muzyk. „Uwielbiam to, co zrobiła na nagraniu”. Muzycy zapowiedzieli współpracę już w grudniu, gdy wykonali utwór na jednym z koncertów Eilish.

Reakcja fanów na publikację utworu była natychmiastowa. „Głos Billie jest tutaj idealny” – piszą. Nie mogą również doczekać się teledysku. Artyści udostępnili teaser, który zapowiada futurystyczny klip.

Jakiś czas temu Billie zapowiadała, że chętnie zagrałaby w serialu Euforia. Jej kariera na małym ekranie na dobre rozpędziła się, gdy zagrała jedną z ról w serialu Rój Donalda Glovera. Może czas na jej udział w hitowym serialu HBO u boki Zendayi?

Utwór Never Felt So Alone krążył po sieci w niepełnej wersji po tym, gdy jego kawałek pojawił się w serialu Euforia. Teraz Labrinth podzielił się nim w streamingu, a w pełnej wersji usłyszymy samą Billie Eilish. Fani są zachwyceni i już okrzyknęli to połączenie duetem roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →