Kylie Minogue z kolejną, taneczną zapowiedzią albumu „Disco”


24 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kylie Minogue miała rację - zapowiada się prawdziwe Disco! Artystka zaprezentowała właśnie nowy singiel z jej nadchodzącego albumu.

Kylie Minogue wskrzesza klubowe parkiety. Czas na Disco!

Disco to tytuł najnowszego albumu australijskiej gwiazdy muzyki pop. Krążek ukaże się jeszcze w tym roku, dokładnie 6 listopada i będzie to szesnaste wydawnictwo w dorobku Kylie Minogue. Artystka podzieliła się właśnie kolejnym przedsmakiem płyty.

Kylie Minogue Magic

Pierwszym singlem, zapowiadającym Disco był kawałek Say Something – niezwykle przebojowy, parkietowy wyjadacz, który jest w stanie rozruszać najbardziej nudną imprezę. Mam nadzieję, że zdążyliście go już wypróbować na Waszych domowych parkietach!

Kylie Minogue – Say Something, zobacz teledysk

Nowy singiel od Kylie Minogue – Magic, posłuchaj

Kylie Minogue nie zamierza zwalniać tego tanecznego tempa i choć przy okazji Say Something przypomniała nam, jak świetnie odnajduje się wciąż w brzmieniach retro, tym razem przenosi nas do początku lat dwutysięcznych. Wciąż oczywiście utrzymując się w klimacie tytułowego, albumowego disco. Posłuchajcie singla Magic i zobaczcie towarzyszący mu dyskotekowy teledysk!

Kylie Minouge w The Tonight Show. Zobacz Say Something na żywo

Disco będzie następcą wydanego w 2018 roku krążka Golden. Dyskotekowe odrodzenie Minogue zdaje się być dokładnie tym, czego świat właśnie potrzebuje. W oczekiwaniu na premierę całego albumu zobaczcie występ Kylie w programie Jimmy’ego Fallona, gdzie wykonała na żywo utwór Say Something.

Kylie Minogue miała rację – zapowiada się prawdziwe Disco! Artystka zaprezentowała właśnie nowy singiel z jej nadchodzącego albumu. Kylie Minogue wskrzesza klubowe parkiety. Czas na Disco! Disco to tytuł najnowszego albumu australijskiej gwiazdy muzyki pop. Krążek ukaże się jeszcze w tym roku, dokładnie 6 listopada i będzie to szesnaste wydawnictwo w dorobku Kylie Minogue. Artystka […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.