fot. materiały prasowe

Kuba Dąbrowski i jego „Lekki zjazd” będący emocjonalnym manifestem


16 września 2022

Podziel się newsem:

Kuba Dąbrowski przekazuje nam ostatnie tchnienie lata. Wchodzący już w jesienne klimaty singiel Lekki zjazd przygotowuje nas na zmiany.

Ostatni powiew letniej bryzy

Kuba Dąbrowski na co dzień znany jest między innymi ze swoich producenckich umiejętności, które nierzadko łączone są z tymi kompozytorskimi i tekściarskimi. Z całego tego wachlarza korzystali między innymi sanah, a także Jakub Skorupa. Jego muzyka to podróż pomiędzy brzmieniami rocka, popu, a także alternatywy wpadającej w jej najczarniejsze odmęty. Jak prezentuje się więc nowy singiel artysty Lekki zjazd?

Przeczytaj także: Kasia Sawczuk powraca jako Effy. Dlaczego wokalistka zdecydowała się na Reset?

Kuba Dąbrowski i jego „Lekki zjazd” będący emocjonalnym manifestem
Kuba Dąbrowski / fot. materiały prasowe

Piosenka ta jest uosobieniem wakacyjnego klimatu, który przygotowuje nas na wejście w jesienno-zimowy okres. To także wędrówka do własnego wnętrza, które na bardzo wielu płaszczyznach nie doczekało się jeszcze zbadania. Pełna emocji i zawiłych zakrętów propozycja jest niewątpliwym strzałem w dziesiątkę, która w idealny sposób pożegna nam umykające już promienie letniego słońca.

Lekki zjazd napisałem pod koniec sierpnia, w jeden z pierwszych chłodniejszych  wieczorów, kiedy poczułem  objawy niedoboru witaminy D i jakiś dziwny lęk  przed początkiem jesieni. Słowa i muza powstawała w kilka godzin i zależało mi bardzo żeby nostalgiczny tekst połączyć z lekkim bitem, który nie będzie dobijał smutkiem i rozpaczą, tylko żeby niósł lekki chillowy vibe. Jest to historia o tęsknocie i nieradzenia sobie z nią co prowadzi do ucieczki przed całym światem i strachem przed zmierzeniem się z rzeczywistością. To numer o momentach których często się wstydzimy i nie chcemy prosić drugiej osoby o pomoc, kiedy najbardziej tego potrzebujemy,  co czasem prowadzi do najgorszego z możliwych scenariuszy. Lekki zjazd to taki mały zaczątek tematu siedzenia samemu z własną głową i szukania przed nią ucieczki i potrzeby obecności odpowiedniej osoby w naszym życiu. Za master odpowiedzialny jest simply the best Rafał Smoleń

– mówi o singlu Kuba Dąbrowski.

Kuba Dąbrowski – Lekki Zjazd, posłuchaj!

Kuba Dąbrowski przekazuje nam ostatnie tchnienie lata. Wchodzący już w jesienne klimaty singiel Lekki zjazd przygotowuje nas na zmiany. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →