fot. Z. Krajewska

Kasia Sawczuk powraca jako Effy. Dlaczego wokalistka zdecydowała się na „Reset”?


16 września 2022

Podziel się newsem:

Kasia Sawczuk dała się poznać jako wokalistka, a także aktorka. Jak się jednak okazuje, na pierwszy plan wysuwa się dziś u niej Effy i jej Reset.

Odrodzenie w zupełnie innej postaci

Kasia Sawczuk powraca na polską scenę muzyczną, ale z zupełnie inną twarzą. Wokalistka ma zamiar odciąć się od przeszłości – tej scenicznej, a także prywatnej – by przybrać zupełnie nowe oblicze zwane Effy. Jego przedsmak został nam już zaprezentowany w „debiutanckim” singlu artystki – Reset.

Kasia Sawczuk
Kasia Sawczuk / fot. Z. Krajewska

Przeczytaj także: Piosenki o miłości – historia może banalna, ale za to jaka ładna [recenzja]

Reset jest pierwszym muzycznym krokiem Effy, a także zapowiedzią debiutanckiej płyty. Świeże połączenie popu i elektroniki zostało opatrzone wciągającym wokalem, który wchodzi w głowę już od pierwszych sekund muzycznej propozycji. Co ciekawe, piosenka powstała w ciągu zaledwie 30 minut. Nad jej finalnym dopięciem razem z wokalistką pracowali Mattia Rosinski (BeMy) i producenci: Marcin Bors, Dominic Buczkowski i Patryk Kumór.

Piosenka przedstawia nam historię dziewczyny, której życie, a także kreowany wizerunek rozkwitają jedynie w sieci. To tam bohaterka nabiera rumieńców i cieszy się osiągnięciami, podczas gdy w rzeczywistości, po odłączeniu od otaczających ją urządzeń, jest zranioną i cierpiącą kobietą.

W czasach, w których wejście do czyjegoś świata zajmuje parę kliknięć, a wydanie osądu – kolejne kilka, coraz częściej potrzebujemy odcięcia się i spojrzenia na życie z perspektywy offline. Reset podsumowuje kilkanaście lat mojej działalności w Internecie i skłania do refleksji, czy wpasowywanie się w powielane w sieci kanony ma sens, skoro pogarsza to nasze samopoczucie. Kiedy obserwujemy ludzi w Internecie, łatwo jest zacząć żyć ich życiem. Co ci zostanie, kiedy to wszystko się skończy? Kim wtedy będziesz?

– mówi o utworze wokalistka.

Effy – RESET, posłuchaj!

Singiel Reset jest również zapowiedzią muzycznej podróży Effy, która dopiero się zaczyna.

Kasia Sawczuk dała się poznać jako wokalistka, a także aktorka. Jak się jednak okazuje, na pierwszy plan wysuwa się dziś u niej Effy i jej Reset. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →