Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przełożona! Jacy artyści zagrają podczas tegorocznego finału?


19 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Coroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się coraz większymi krokami. Sprawdźcie, kto zagra podczas koncertu 29. finału!

Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w styczniu już po raz 29. Mimo niesprzyjających warunków do wspólnego świętowania i kwestowania na ulicach, fundacja nie zamierza się poddać i coraz prężniej przygotowuje się do tegorocznego finału, który mimo wprowadzenia narodowej kwarantanny i tak się odbędzie. W innym terminie.

Choć mimo wszystko ten finał i tak z pewnością będzie wyglądał inaczej, niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Najważniejsze jednak, że w ogóle się odbędzie. Kto wie, być może pandemiczna atmosfera jeszcze bardziej otworzy nasze serca i pozwoli ponownie pobić rekord zebranej kwoty, która tym razem zostanie przeznaczona na rzecz wsparcia polskiej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 29. finał

29. finału WOŚP – koncerty

A skoro finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to oczywiście nie może zabraknąć muzycznego akcentu. I bez tego, w przyszłym roku również się nie obędzie! Fundacja Jurka Owsiaka właśnie podzieliła się nowym ogłoszeniem, według którego koncerty w ramach 29. finału WOŚP uświetnią Kwiat Jabłoni, Łąki Łan, zespół Piersi, Voo Voo, Dawid Porta & Jafia, PPNOU oraz Marek Dyjak .

Oprócz nich dotychczas ogłoszeni artyści, którzy również zagrają podczas nadchodzącego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to: Krzysztof Zalewski, Clock Machine, Organek, Ania Rusowicz, Dżem, Koniec Świata, Hard Rockets, Pull The Wire, Vavamuffin, Zenek, Piotr Bukartyk, Dr Misio oraz Kraków Street Band. Grajcie razem z nimi już 31 stycznia! Oto dokładna, godzinowa rozpiska wszystkich koncertów:

29. finał WOŚP koncerty
29. finał WOŚP – koncerty

Coroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się coraz większymi krokami. Sprawdźcie, kto zagra podczas koncertu 29. finału! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w styczniu już po raz 29. Mimo niesprzyjających warunków do wspólnego świętowania i kwestowania na ulicach, fundacja nie zamierza […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.