Facebook/Król

Król oszczędza na singlach – „Nie zrobię nic” ukaże się tuż przed premierą „Dziękuję”


30 marca 2021

Podziel się newsem:

Król doskonale tworzy napięcie na kilka dni przed wydaniem swojego szóstego solowego albumu. „Nie zrobię nic” podsyci oczekiwania wszystkich, którzy czekają na płytę „Dziękuję”. Mimo zapowiedzi braku akcji, efekty – będą.

Król – przeciwwaga dla mainstreamu

O albumie Dziękuję już jest głośno. Nie może być inaczej, kiedy za tą produkcją, stoi ktoś taki, jak Błażej Król. Moim zdaniem, jeden z bardziej osobliwych tworów polskiej sceny muzycznej, dziwny do szpiku kości, wywrócony na drugą stronę i znakomicie odnajdujący się w swoim homogenizowanym świecie.

Król dziękuję „Tak jak ty”, przeczytaj

Nie tak dawno ukazał się pierwszy singiel zapowiadający szóstą długogrającą płytę artysty. Utwór TAK JAK TY – powiedzmy, że od tego momentu będę trzymać się zasad oryginalnej pisowni – jest jakby przeciwwagą dla całego mainstreamu. Bardzo zresztą przekornie. Bo, tak mi się wydaje, kto raz przesłucha, ten będzie już gwizdał.

KRÓL – TAK JAK TY

Król: emocje czas start

I tak, po pierwszym obwieszczeniu, przyszedł czas na kolejne. Już za kilka dni, bo 6 kwietnia, a zatem tuż przed premierą płyty (przypominamy, że DZIĘKUJĘ ukaże się 9 kwietnia), artysta wypuści singiel NIE ZROBIĘ NIC.

6 kwietnia…tak jak ty… NIE ZROBIĘ NIC… DZIĘKUJĘ!

Opublikowany przez król Poniedziałek, 29 marca 2021

Wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatnia hors d’œuvre przed ukazaniem się całego krążka. A zarazem – ostatni dzwonek, by zdecydować się na zakup preorderu.

Król - Nie zrobię nic - ostatni singiel przed premierą albumu Dziękuję
fot. Sujka

KRÓL zagra 23 lipca w Katowicach

Cykl Lato w Plenerze w Katowicach otworzy Błażej Król, który już jutro wydaje swój szósty studyjny album DZIĘKUJĘ. Muzyk jest dzikusem, muzycznym, artystycznym i przede wszystkim scenicznym, więc również – takiego koncertu należy się spodziewać. Przeładowanego emocjami, niekiedy trudnego, a na pewno – zapadającego w pamięć.


Lato w Plenerze – bilety

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Sprzedaż biletów już trwa.

Wszystkie wydarzenia będą odbywać się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego. Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania dystansu oraz zakrywania ust i nosa podczas trwania koncertów.

Król doskonale tworzy napięcie na kilka dni przed wydaniem swojego szóstego solowego albumu. „Nie zrobię nic” podsyci oczekiwania wszystkich, którzy czekają na płytę „Dziękuję”. Mimo zapowiedzi braku akcji, efekty – będą. Król – przeciwwaga dla mainstreamu O albumie Dziękuję już jest głośno. Nie może być inaczej, kiedy za tą produkcją, stoi ktoś taki, jak Błażej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Król wystąpi w ramach cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →