Kroki supportem przed Crystal Fighters w Warszawie i Krakowie


20 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Formacja Kroki wystąpi przez Crystal Fighters 2 i 3 listopada w warszawskim Palladium oraz krakowskim Kwadracie.

Zespół, który tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner, i basista Paweł Stachowiak, właśnie wydał swoją pierwszą EP-kę Stairs, nasyconą inspiracjami z jazzu, soulu, indie rocka, okraszonymi eksperymentalną elektroniką. Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar, a potem występem na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu, po którym zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Kayax.

Grupa, która składa się z zupełnie różnych osobowości muzycznych o kompletnie innym backgroundzie, o wspólnej pracy mówi:

To akurat super sprawa, bo każdy może poznać muzykę, w którą wcześniej jakoś specjalnie się nie zagłębiał. Poza tym to chyba nie do końca kompromis – nasze muzyczne gusta w którymś momencie się zazębiają. Znamy się coraz lepiej, dogadujemy się SZYBCIEJ, haha. Ot, cały sekret.

Przeczytajcie cały wywiad z Krokami, który opublikowaliśmy na Rytmy.pl.

Koncerty Crystal Fighters odbędą się 2 listopada w Palladium w Warszawie i 3 listopada w Kwadracie w Krakowie. Ich muzyka to połączenie tradycyjnego baskijskiego folku z energetyczną muzyką elektroniczną. Crystal Fighters znani są ze swojej niesamowitej energii koncertowej – ich występy są intensywne, zdecydowanie bardziej “punkowe” i intensywne, niż ich nagrania studyjne. Koncertem w Polsce promują swoją nową płytę Everything Is My Family, która ukaże się 21 października.

Sprawdź także:
Kroki debiutują. „To dla nas ważny rok”

Formacja Kroki wystąpi przez Crystal Fighters 2 i 3 listopada w warszawskim Palladium oraz krakowskim Kwadracie. Zespół, który tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner, i basista Paweł Stachowiak, właśnie wydał swoją pierwszą EP-kę Stairs, nasyconą inspiracjami z jazzu, soulu, indie rocka, okraszonymi eksperymentalną elektroniką. Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →