Kolejne ogłoszenie na Juwenaliach UEK!  


22 marca 2019

Podziel się newsem:

Line-up największej studenckiej imprezy w Krakowie powiększył się o następne nazwiska.

Już 9 maja odbędzie się XI edycja Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Do tej pory ogłoszonymi artystami  byli: Paluch, Sarius i Krzysztof Krawczyk.

Teraz do składu imprezy dołącza Pawbeats z aż sześcioma gośćmi. Z djem na scenie pojawią się: Bisz, Dwa Sławy, Marika, Kali, Bonson i VNM.

[ENG BELOW]9 maja na juwenaliowej scenie usłyszymy…Pawbeats wraz z orkiestrą oraz 6 artystów! Dzisiaj przedstawiamy pierwszą trójkę; Bisz (B.O.K), Dwa Sławy, Marika! Jak myślicie, kogo jeszcze usłyszymy z Pawbeats?Bilety dostępne w Klub Studencki zaUEK oraz na Biletomat.pl – bilety online.__________________On May 9th we will hear…the Pawbeats with orchestra and 6 artists! Today we present the first three musicians; Bisz (B.O.K), Dwa Sławy and Marika!Tickets available at Klub Studencki zaUEK and on Biletomat.pl – bilety online.

Pubblicato da Juwenalia UEK su Giovedì 14 marzo 2019

[ENG BELOW]Do Bisz (B.O.K), Dwa Sławy oraz Marika u boku Pawbeats dołącza nikt inny jak… VNM, Bonson oraz Marcin "Kali" Gutkowski!Bilety dostępne w Klub Studencki zaUEK oraz na Biletomat.pl – bilety online ? https://bit.ly/2U9nLX7Bilety Student dostępne jedynie stacjonarnie.___________________________Next to Bisz, Dwa Sławy and Marika we will hear VNM, Bonson and Kali!Tickets available at ZaUEK and on Biletomat.pl!? https://bit.ly/2U9nLX7Student tickets are sold out on Biletomat.pl and are only available at zaUEK.

Pubblicato da Juwenalia UEK su Giovedì 21 marzo 2019

 

Ostatnie bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

Dodatkowo 7 maja, w ramach Juwenaliów, odbędą się Wybory Najmilszych, podczas których wyłonieni zostaną: Najmilsza Studentka i Super Student UEK. 

Gwiazdą wydarzenia będzie jedna z najpopularniejszych polskich grup hip-hopowych – Rasmentalism.

Line-up największej studenckiej imprezy w Krakowie powiększył się o następne nazwiska. Już 9 maja odbędzie się XI edycja Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Do tej pory ogłoszonymi artystami  byli: Paluch, Sarius i Krzysztof Krawczyk. Teraz do składu imprezy dołącza Pawbeats z aż sześcioma gośćmi. Z djem na scenie pojawią się: Bisz, Dwa Sławy, Marika, Kali, Bonson […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →