Klub Plan B przywrócił warszawską tęczę na Plac Zbawiciela


25 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Warszawska tęcza powróciła na Plac Zbawiciela. Wszystko za sprawą klubu Plan B, który stworzył wyjątkową inicjatywę z okazji Pride Month.

Plan B – queerowa klubokawiarnia w centrum Warszawy

Plan B to jedna z najbardziej tęczowych i społecznie zaangażowanych miejscówek na mapie Warszawy zlokalizowana tuż przy Placu Zbawiciela. Za dnia to przyjazna wszystkim kawiarnia, która w nocy zmienia się w jeden z najbardziej obleganych klubów muzycznych w stolicy. Historie z weekendowych wojaży w Planie B nie raz przybierają formułę miejskich legend.

Klub Plan B i tęcza na Placu Zbawiciela
Klub Plan B

Warszawska tęcza wróciła na swoje miejsce za sprawą akcji klubu Plan B

Z okazji trwającego Pride Month ekipa Planu B wyszła z wyjątkową inicjatywą, nawiązującą do sytuacji sprzed kilku lat, kiedy to instalacja artystyczna w kształcie tęczy, która mieściła się w centrum warszawskiego Placu Zbawiciela, raz po raz płonęła, aż ostatecznie w 2015 roku została zdemontowana. Załoga Planu B postanowiła przywrócić tęczę na swoje miejsce!

Na stolikach kawiarni pojawiły się specjalne naklejki z kodami QR, które pozwalają klientom Planu B ponownie postawić klutową tęczę na Placu Zbawiciela. Po zeskanowaniu kodu swoim smartfonem, w aplikacji Instagram pojawia nam się specjalny filtr, dzięki któremu aparat po skierowaniu go w stronę wyspy stawia na niej tęczę!

Siema! Kojarzycie akcję ze spaloną tęczą na Placu Zbawiciela? Do tej pory nie możemy się po tym otrząsnąć! I stworzyliśmy własną, której nie da się spalić! Skanując kod odpalasz nasz filtr na Insta i możesz ustawić tęczę na swoje miejsce. Co myślicie o naszym pomyśle? Tęcza jest symbolem tolerancji, równości oraz wolności. Pokażmy jaka naprawdę jest Warszawa!

Zobacz również: TOP 10 queerowych albumów – świętujemy pride month

Warszawska tęcza powróciła na Plac Zbawiciela. Wszystko za sprawą klubu Plan B, który stworzył wyjątkową inicjatywę z okazji Pride Month. Plan B – queerowa klubokawiarnia w centrum Warszawy Plan B to jedna z najbardziej tęczowych i społecznie zaangażowanych miejscówek na mapie Warszawy zlokalizowana tuż przy Placu Zbawiciela. Za dnia to przyjazna wszystkim kawiarnia, która w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.