fot. Magdalena Salbert

Kleszcz ujawnił tracklistę nowej płyty. Wśród gości m.in. Kamil Bednarek i KaeN


18 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Raper Kleszcz podzielił się listą utworów z nadchodzącej płyty. Album Nie ma płyta będzie składał się z dwunastu pozycji, natomiast gościnnie pojawili się m.in. Kamil Bednarek i KaeN.

Kleszcz promuje album, ujawniając tracklistę

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Kleszcz podzielił się ze słuchaczami tracklistą nadchodzącego albumu. Nie ma płyta będzie wydawnictwem składającym się z dwunastu premierowych utworów. Oprócz KaeNa i Bednarka obok Kleszcza wystąpią również Vixen, AdMa, Abradab, Sidney Polak oraz Paulina Sykut-Jeżyna. Za produkcję krążka odpowiadają w większości Doon i Gumbas.

Kleszcz – Nie ma płyta – tracklista albumu

Konstrukcja Horra prod. VV
Biel mej duszy prod. Doon/Gumbas
Lampa Alladyna feat. Kamil Bednarek prod. VV
Szukam siebie feat. Vixen, KaeN prod. Doon/Gumbas
Straszak Sam feat. Abradab, AdMa prod. Jordaninio
Dom feat. Sidney Polak prod. Doon
Idzie burza prod. Doon/Gumbas
Demon feat. Kopruch, Paulina Sykut-Jeżyna prod. Culten
Jestem tu feat. Paulina Sykut-Jeżyna prod. DiNO
Niebo istnieje feat. Paulina Sykut-Jeżyna prod. Doon/Gumbas
Mały Klesiu prod. Jordaninio
Baba Jaga Flow prod. VV

Nie ma płyta dostępna w preorderze

Album Kleszcza Nie ma płyta to dopiero drugi solowy materiał rapera. Debiutem w solowej odsłonie był krążek Czerń i Biel wydany pod banderą MaxFloRec we wrześniu 2018 roku. Natomiast nadchodzący projekt Kleszcza ukaże się nakładem Horrec Label. Premierę Nie ma płyta zaplanowano na przełom listopada i grudnia tego roku. Płyta w wariancie preorderowym zostanie wzbogacona o autograf, a także pakiet wlepek.

Zobacz: Moje Rytmy #20: Kleszcz opowiada nam o ulubionych rapsach i swoich 30. urodzinach

Najnowszy krążek to metaforyczne drzwi, za którymi znajdziecie mieszankę wszystkich emocji. Nie posiada jednolitej konwencji, usłyszycie na nim mrocznego, szalonego, dobrze wam znanego Kleszcza, ale także utwory balladowe, oraz eksperymentalne. Jest to wielka mieszanka stylów, dlatego tytuł albumu nie jest przypadkowy.

Informuje wydawca.

Już trzy teledyski z Nie ma płyta w Internecie

Na oficjalnym kanale Horrec Label opublikowano do tej pory trzy single promujące Nie ma płyta. Są to Konstrukcja Horra, Biel mej duszy, a także Baba Jaga Flow. Kleszcz podzielił się także datą kolejnego obrazka, który pojawi się jutro (19 października) o 15:00. Tym razem w sieci pojawi się teledysk do Szukam siebie z Vixenem i KaeNem.

Kleszcz – Baba Jaga Flow

kleszcz nie ma płyta
okładka albumu

Raper Kleszcz podzielił się listą utworów z nadchodzącej płyty. Album Nie ma płyta będzie składał się z dwunastu pozycji, natomiast gościnnie pojawili się m.in. Kamil Bednarek i KaeN. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →