kadr z wideo „Kizo w KSW...”

Kizo wchodzi do świata KSW. Jednak nie jako zawodnik


25 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo zdecydował się na wejście do świata KSW. Raper zakłada MTS Sport Management, agencję zajmującą się promocją zawodników sportów walki.

Management sportowców

Kizo wchodzi do świata KSW! Jednak nie jako zawodnik, co zresztą patrząc na jego poczynania podczas gal freakfightowych byłoby dość trudne. Raper założył MTS Sport Management. To agencja, której profil „będzie skupiać się na działalności promotorskiej, a jej największy nacisk został skierowany na promocję zawodników uprawiających sporty walki”. Co więcej, poznaliśmy pierwszego zawodnika, który podjął współpracę z agencją. Jest to Patryk „Gleba” Tołkaczewski, znany przede wszystkim z wielu wygranych walk w federacji Gromda organizującej walki na gołe pięści. Podpisanie kontraktu z agencją Kizo z pewnością przyczyniło się do podpisania kontraktu z KSW. Jesteśmy niezwykle ciekawi dalszej współpracy MTS z Glebą, oraz z kim w przyszłości podejmie współpracę agencja.

Kizo w KSW…

Kizo zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival 2023

Kizo jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards 2023 w Płocku. Festiwal odbędzie się między 6 a 8 lipca. Już teraz wiemy, że oprócz członka chillwagonu w Płocku zagrają: Pezet, Malik Montana, Kabe, Oki, Kukon, Molesta Ewenement, Gedz, Kaz Bałagane, Paluch, Słoń, Jan-Rapowanie, Otsochodzi, Paktofonika, Guzior, Kacperczyk, Szpaku, Chivas, Avi, Kinny Zimmer. Smolasty, Sentino, Schwesta Ewa, Polska Wersja, White Widow, Vkie, O.S.T.R., Yung Adisz, JWP/BC, Jetlagz, Gruby Mielzky, Reto, Donguralesko, Ćpaj Stajl, Wzgórze Ya-Pa 3, Peja, a to wciąż nie koniec ogłoszeń!

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie nabyć karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Kizo zdecydował się na wejście do świata KSW. Raper zakłada MTS Sport Management, agencję zajmującą się promocją zawodników sportów walki. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Management […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →