kadr z klipu do utworu „MYTO" Kizo

Kizo w czołówce globalnego zestawienia Spotify


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Zestawienie najchętniej słuchanych nowych albumów minionego tygodnia nie przyniosło zaskoczenia w kwestii 1. miejsca, na którym znalazł się Drake ze swoim nowym albumem Honestly, Nevermind. Miłym zaskoczeniem jest natomiast obecność Kizo w pierwszej dziesiątce.

W jednym rankingu z Drake’iem

Nowe zestawienie Top Album Debut Global Spotify nie przyniosło zaskoczenia na pierwszym miejscu. Na pozycji lidera rozgościł się Drake ze swoim albumem Honestly, Nevermind. Miłym akcentem jest jednak z pewnością bardzo wysoka pozycja Kizo. Album Ostatni Taniec nagrany w całości producentem BeMelo był ósmym najchętniej słuchanym krążkiem zeszłego tygodnia na świecie, co niewątpliwie można uznać za ogromny sukces członka chillwagonu.

Zestawienie Top Album Debut Global z tego tygodnia


Kizo – MYTO (prod. BeMelo & mikipublicenemy)

OSTATNI TANIEC TOUR wystartuje już 24 czerwca!

Już 24 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie wystartuje trasa koncertowa Ostatni Taniec Tour. Jak sam Kizo mówi o tym wydarzeniu:

Wakacje się zbliżają, nowa płyta na horyzoncie, pierwszy LOT odpalony i śmiga w eterze. Dlatego też chciałbym Was zaprosić na koncert premierowy, otwierający trasę OSTATNI TANIEC! …TAK ROZPOCZYNAMY WAKACJE! Widzimy się już w piątek, 24 czerwca, w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie! To będzie mój największy solowy koncert do tej pory, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i zjawicie się tłumnie. LICZĘ NA WAS! Z mojej strony mogę obiecać wielkie SHOW! Będą przede wszystkim nowe utwory, ale stare hity również się pojawią. Będą też niespodzianki, ale na teraz CISZA!

Z najnowszym albumem Kizo wystąpi aż w 13 miastach. W rozkładzie jazdy znajdują się:

 • 24.06 – Sopot – Opera Leśna
 • 01.07 – Poznań – Skwer Play
 • 02.07 – Wrocław – Hotspot
 • 09.07 – Kraków – Tauron Arena
 • 16.07 – TBA
 • 22.07 – Lublin – Klub Plener
 • 30.07 – Bydgoszcz – Wakepark
 • 05.08 – Leszno – Stara Gazownia
 • 19.08 – Piła – Wyspiarz
 • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
 • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
 • 02.09 – Katowice – P23
 • 03.09 – TBA

Bilety na każdy z ogłoszonych koncertów są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Plakat promujący trasę koncertową Kizo Ostatni Taniec Tour

kizo ostatni taniec tour
fot. materiały promocyjne

Zestawienie najchętniej słuchanych nowych albumów minionego tygodnia nie przyniosło zaskoczenia w kwestii 1. miejsca, na którym znalazł się Drake ze swoim nowym albumem Honestly, Nevermind. Miłym zaskoczeniem jest natomiast obecność Kizo w pierwszej dziesiątce. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na […]

Kup bilety na trasę Ostatni Taniec Tour Kizo!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →