fot. Getty/Gotham

Kim Kardashian zniszczyła ikoniczną sukienkę Marilyn Monroe


14 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Kim Kardashian na tegorocznej Met Gali zaprezentowała się w oryginalnej sukience noszonej niegdyś przez Marilyn Monroe. Okazało się, że kreacja została przez nią zniszczona.

Kim Kardashian: kontrowersje na Met Gali 2022

Met Gala to jedno z najważniejszych wydarzeń show-businessu oraz mody, okazja do zaprezentowania (lub pooglądania) fantastycznych i inspirujących kreacji od słynnych projektantów. W dużym skrócie: przepych i blichtr. Tematyką tegorocznego wydarzenia było hasło: W Ameryce. Antologia mody, co dawało zaproszonym gwiazdom duże pole do popisu. Największą sensację wzbudziła jednak niepodważalnie Kim Kardashian, która pojawiła się na gali ubrana w sukienkę Marilyn Monroe. Uściślając – jedną z jej najbardziej znanych kreacji, tę samą, w której aktorka wykonywała Sto lat prezydentowi Johnowi F. Kennedy’emu w dniu jego czterdziestych piątych urodzin.

Kim, prócz komplementów, spotkała się jednak również z ostrą krytyką. Aby zaprezentować się w wymarzonej sukni, celebrytka musiała bowiem podjąć pewne wyrzeczenia. Wyznania o ostrym planie treningowym oraz drakońskiej diecie, o których opowiedziała w wywiadach, nie zostały przyjęte z przychylnością.

Internauci krytykowali ją za promowanie niezdrowej relacji z jedzeniem, co w połączeniu z zasięgami influencerki, mogło wywrzeć niekorzystny wpływ na obserwujących ją ludzi.

Kim Kardashian Marilyn Monroe sukienka
fot. Nancy Rivera, Bettman/Getty Images

Dziesięć minut w sukni Marilyn Monroe: efekty?

Wypożyczenie sukni Marilyn Monroe było oczywiście opatrzone szeregiem środków ostrożności, które miały na celu zapobiec jej zniszczeniu. Na czerwonym dywanie Kim Kardashian towarzyszył przedstawiciel Ripley’s (muzeum – przyp. red.), który kontrolował, czy kreacja nie jest narażona na dewastację. Ponadto, celebrytka tuż po tym, jak zaprezentowała się na ściance, przebrała się – w jej replikę. Jak jednak donosi Page Six, okazało się, że sukienka i tak została uszkodzona. Na oficjalnym koncie na Instagramie The Marilyn Monroe Collection zaprezentowano, jak suknia wyglądała przed i po wypożyczeniu jej Kim.

Kim Kardashian na tegorocznej Met Gali zaprezentowała się w oryginalnej sukience noszonej niegdyś przez Marilyn Monroe. Okazało się, że kreacja została przez nią zniszczona. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →