kadr z serialu „Z kamerą u Kardashianów”

Kim Kardashian opowie o reformie sądownictwa w USA. Jej podcast wylądował na Spotify


04 października 2022

Podziel się newsem:

Kim Kardashian rusza z autorskim podcastem o sądownictwie dla Spotify zatytułowanym Kim Kardashian’s The System: The Case of Kevin Keith.

Kim opowie o prawie

Gdy Kim Kardashian podpisała umowę ze Spotify na serię autorskich podcastów, nie podejrzewaliśmy, że będą one dotyczyć spraw związanych z prawem. Celebrytka wypuściła dwa odcinki programu zatytułowanego Kim Kardashian’s The System: The Case of Kevin Keith. Opowiada w nim o konieczności reformy systemu w Stanach Zjednoczonych, opierając się na sprawie rzeczonego Kevina Keitha, który został skazany na karę śmierci za potrójne morderstwo, zanim w 2010 roku wyrok zmieniono na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego. Wszystkim sceptykom, a wręcz krytykom pomysłu tłumaczenia zagadnień prawnych przez najstarszą z sióstr Kardashian przypominamy, że jej ojciec, Robert Kardashian, był cenionym adwokatem. Ogromną popularność przyniosła mu sprawa O.J. Simpsona, w której występował jako jego obrońca. Stąd właśnie wzięło się zainteresowanie jego córki tym tematem. Sama Kim wielokrotnie odgrażała się, że pójdzie na studia prawnicze, co finalnie zaczęła realizować w 2019 roku. W grudniu 2021 roku, za czwartym razem, zdała egzamin na pierwszym roku licencjatu z prawa.

Pierwszy odcinek podcastu Kim Kardashian

Ciężkie rozstanie z Kanye Westem

Trzeba jednak przyznać, że tematyka prawna nie jest tą, z której najszerzej znana jest Kim Kardashian. W zasadzie najgłośniej o jej postaci jest za sprawą działalności jej byłego męża Kanyego Westa. Cierpiący na chorobę afektywną dwubiegunową raper przeszedł ich rozstanie w… niecodzienny sposób. W dużym stopniu poświęca swoją energię na liczne docinki skierowane w stronę komika Pete’a Davidsona, nowego partnera Kim. Sprawa urosła do takiego rozmiaru, że w animowanym teledysku do utworu Eazy nagranego wspólnie z The Gamem Kanye prezentuje, jak zakopuje postać przypominającą do złudzenia Davidsona. Ponadto raper pokłócił się ze swoim wieloletnim przyjacielem Kidem Cudim, właśnie przez jego przyjaźń także z nowym partnerem Kim Kardashian.

Kim Kardashian rusza z autorskim podcastem o sądownictwie dla Spotify zatytułowanym Kim Kardashian’s The System: The Case of Kevin Keith. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →