kadr z klipu do utworu "Rich Spirit"

Kendrick Lamar prezentuje drugi klip do utworu z płyty „Mr. Morale & The Big Steppers”


17 listopada 2022

Podziel się newsem:

Kendrick Lamar kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu Mr. Morale & The Big Steppers. Do sieci trafił klip do utworu Rich Spirit.

Mr. Morale & The Big Steppers w trasie i na klipie

Od premiery piątego studyjnego albumu Kendricka Lamara, Mr. Morale & The Big Steppers, minęło już pół roku, a raper zdążył wyruszyć w trasę koncertową po Europie. Odwiedził na niej m.in. Pragę i Berlin (a może tak Open’er w przyszłym roku?). Mimo tego dalej promuje swój krążek, wypuszczając dopiero drugi klip. Po N95 przyszedł czas na Rich Spirit. Za reżyserię wideo do tego utworu odpowiada Calmatic znany przede wszystkim z klipu do Old Town Road Lil Nas X’a, za reżyserię którego otrzymał Grammy.

Kendrick Lamar – Rich Spirit

Kolejny hit sprzedażowy

Jak można się było spodziewać Mr. Morale & The Big Steppers stało się ogromnym hitem sprzedażowym. Jakiś czas temu ostatnie wydawnictwo Kendricka Lamara przekroczyło barierę miliarda streamów w serwisie Spotify jako czwarty z jego albumów. Jest to też do tej pory jedyny rapowy album z tego roku, który osiągnął ten pułap (choć goni go Drake ze swoim Honestly, Nevermind). To jednak tylko jedno z licznych osiągnięć artysty związanych z Mr Morale & The Big Steppers. Między innymi 395 tysięcy sprzedanych sztuk w pierwszym tygodniu wciąż pozostaje jednym z najlepszych wyników tego roku. Przebili go jedynie Harry Styles ze swoim Harry’s House, które osiągnęło wynik 521,5 tysięcy sprzedanych sztuk, a także Taylor Swift i jej Midnights z astronomicznym wynikiem przekraczającym 1,5 miliona kopi! Wynik Mr Morale & The Big Steppers wystarczył oczywiście do debiutu na pierwszym miejscu zestawienia Billboard 200, co stanowiło czwartą z rzędu „jedynkę” Kendricka Lamara.

kadr z klipu do „Rich Spirit”

Kendrick Lamar kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu Mr. Morale & The Big Steppers. Do sieci trafił klip do utworu Rich Spirit. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →