kadr z klipu do utworu „Możesz mi" KęKę

Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów


28 lipca 2022

Podziel się newsem:

KęKę po wymianie „uprzejmości” na facebooku z działem PR-u polskiego oddziału Kia Motors wytacza ciężkie działa. Raper nagrał diss na producenta samochodów.

Najdziwniejszy beef w polskim rapie?

Mieliśmy w polskim rapie już różne konflikty wywołane przez wiele dziwnych powodów. Takie bardziej typowe jak personalne utarczki czy zatargi na tle muzycznym. Mieliśmy jeden beef o ksywę (Mes i Mezo), natomiast tego, co dziś się wydarzyło, polska scena jeszcze nie widziała. Około miesiąc temu KęKę zaczął wdawać się w przepychanki w komentarzach na Facebooku z działem PR polskiego oddziału firmy Kia Motors, produkującej samochody osobowe. Wszystko utrzymane w dość humorystycznym tonie spowodowane było faktem, że samochód tej marki, którego posiadaczem jest raper, notorycznie się psuje. Nie znajdując odpowiedzi na nurtujące go pytania, lub chociaż przeprosin w facebookowych komentarzach, KęKę postanowił wytoczyć ciężkie działa. Nagrał pierwszy w historii polskiego rapu diss na producenta samochodów. Możesz mi to humorystyczny utwór oparty na licznych dwuznacznościach i niedomówieniach, jednak jasno wskazujący do kogo jest skierowany. Za beat do utworu odpowiadają ADZ i Foxs. Klip jest dziełem Marty Smereckiej ze Studio Lepiej. Jak myślicie, będzie pełnoprawny beef? Może znajdzie się w Kii jakiś zatrudniony raper, który odpowie KęKę?

KęKę – Możesz mi prod. ADZ, Foxs

KęKę discopolowiec?

KęKę jest jednym z raperów, którzy z powodzeniem prowadzą działalność na TikToku. Jego konto ma charakter czysto humorystyczny i jak sam zaznacza, dzieli się na nim „rapem, żartami, cudnym ciałem”. Niedawno jeden z użytkowników zapytał, go czy nagrałby utwór disco polo. KęKę bez wahania odpowiedział, że tak, gdyby tylko umiał śpiewać i nawet podzielił się z widzami fragmentem autorskiego utworu. Co myślicie? Zenek Martyniuk musi się bać o swoją koronę króla disco polo?

@piotrkekesiara #odpowiedź na @sojero_o ♬ dźwięk oryginalny – PiotrKeKeSiara

KęKę po wymianie „uprzejmości” na facebooku z działem PR-u polskiego oddziału Kia Motors wytacza ciężkie działa. Raper nagrał diss na producenta samochodów. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Kup bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →