kadr z klipu do utworu „Ratchet Business Class" Kaza Bałagane, Kukona i Kronkela Doma

„Ratchet Business Class” nowy singiel Kaza Bałagane, Kukona i Kronkela Doma


07 lipca 2022

Podziel się newsem:

Do nowego singla Ratchet Business Class Kaz Bałagane zaprosił Kukona oraz Kronkela Doma. Sprawdź szczegóły tej współpracy.

Wyjątkowe połączenie

Kaz Bałagane zgłasza swój akces do miana króla tegorocznych wakacji. Po utrzymanym w letnim klimacie Numerze o spodenkach krótkich przyszedł czas na zmianę klimatu i singiel Ratchet Business Class. Gościnnie w najnowszym utworze Bałagana udzielili się Kukon i Kronkel Dom. Autorem bitu jest Swizzy znany ze współpracy z m.in. Diggą D, Key Glockiem, a za klip odpowiada Paweł Sorencina. Nie wiadomo jak na razie, czy Ratchet Business Class i Numer o spodenkach krótkich zwiastują nowy album Kaza Bałagane, ale pewne jest, że mają potencjał na zostanie koncertowymi hitami. A tych Kaz zagra tego lata całkiem sporo.

Kaz Bałagane feat. Kukon, Kronkel Dom – Ratchet Business Class

Kaz Bałagane i Kukon razem na festiwalach

Co oprócz wspólnego utworu łączy Kaza Bałagane i Kukona? Obaj raperzy wystąpią na dwóch dużych rapowych festiwalach tego lata. Będziemy mogli ich usłyszeć najpierw na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwalu, a następnie na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Giżycki festiwal wystartuje już 14 lipca, a oprócz twórców Ratchet Business Class będzie tam można usłyszeć także Pezeta, Szpaka, Białasa, czy Malika Montanę. Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku wystartuje w drugim tygodniu sierpnia, dokładniej 11 sierpnia. W trakcie 3 dni jego trwania będzie można zobaczyć na żywo blisko 80 polskich artystów rapowych na czele z Quebonafide, duetem PRO8L3M w specjalnym składzie z programem Art Brut Na Żywo czy Bedoesem. A co z Kazem Bałagane i Kukonem? Jako słuchacze trzymamy kciuki, by na jednym z festiwali zaprezentowali wspólny utwór. A może wydarzy się to na obu? Musicie się tam pojawić i przekonać sami! Bilety na XX Edycję Mazury Hip Hop Festiwalu i Lech Polish Hip-Hop Festivalu są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl

Do nowego singla Ratchet Business Class Kaz Bałagane zaprosił Kukona oraz Kronkela Doma. Sprawdź szczegóły tej współpracy. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Wyjątkowe połączenie Kaz Bałagane zgłasza swój akces do miana króla […]

Kaz Bałagane na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwalu!

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →