fot. materiały prasowe

Kanye West promuje nową kolekcję ubrań w stylu GTA


22 września 2022

Podziel się newsem:

Kanye West po raz kolejny zaskakuje. Wraz z GAP promują kolekcję YZY Gap Engineered By Balenciaga w stylu… GTA.

Ej, ye Vice City czy San Andreas?

Kilka lat temu pojawiły się doniesienia medialne, jakoby Kanye West zamierzał stworzyć własną grę wideo. Do niczego, przynajmniej jak na razie, nie doszło, jednak zdaje się, że raperowi udało się w jakimś stopniu spełnić swoje marzenie. Jego nowa kolekcja współtworzona wraz z GAP oraz Balenciagą promowana jest bowiem filmem rozgrywającym się w świecie przypominającym do złudzenia popularną serię gier od Rockstar GamesGTA. Autorami jest ekipa KOMAZAWA ISOLATION, która zajmuje się tworzeniem tego typu produkcji od dwóch lat. Zamaskowany bohater filmu przyjmuje zadanie znalezienia kluczyków od samochodu i odszukania „gołębia oraz reszty gości”. Nagle pojawia się wiernie oddające interfejs GTA okno zmiany ubioru, w którym widać nowe modele z kolekcji Kanyego i firmy GAP, z którą… raper jest skłócony. Co ciekawe podobną formę promocji ponad rok temu wybrał polski klub piłkarski Wisła Płock.

Film promujący współpracę Kanyego Westa z GAP oraz Balenciagą

Film promujący zakontraktowanie piłkarza Wisły Płock, Piotra Tomasika

Kanye West against the world

Sytuacja współpracy Kanyego Westa i GAP jest o tyle intrygująca, że jeszcze kilka tygodni temu raper oskarżył markę odzieżową o plagiat. Zarzucił skopiowanie modelu okularów, którego autorstwo przypisuje sobie. Podobne oskarżenia skierował w stronę adidasa. Jego zdaniem Adilette niczym się nie różnią od Yeezy i w związku z tymi sytuacjami ye zamierza w najbliższych latach uniezależnić swój brand, tak by stał się niezależną marką odzieżową.

Kanye West po raz kolejny zaskakuje. Wraz z GAP promują kolekcję YZY Gap Engineered By Balenciaga w stylu… GTA. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →