fot. materiały prasowe

Kanye West promuje nową kolekcję ubrań w stylu GTA


22 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West po raz kolejny zaskakuje. Wraz z GAP promują kolekcję YZY Gap Engineered By Balenciaga w stylu… GTA.

Ej, ye Vice City czy San Andreas?

Kilka lat temu pojawiły się doniesienia medialne, jakoby Kanye West zamierzał stworzyć własną grę wideo. Do niczego, przynajmniej jak na razie, nie doszło, jednak zdaje się, że raperowi udało się w jakimś stopniu spełnić swoje marzenie. Jego nowa kolekcja współtworzona wraz z GAP oraz Balenciagą promowana jest bowiem filmem rozgrywającym się w świecie przypominającym do złudzenia popularną serię gier od Rockstar GamesGTA. Autorami jest ekipa KOMAZAWA ISOLATION, która zajmuje się tworzeniem tego typu produkcji od dwóch lat. Zamaskowany bohater filmu przyjmuje zadanie znalezienia kluczyków od samochodu i odszukania „gołębia oraz reszty gości”. Nagle pojawia się wiernie oddające interfejs GTA okno zmiany ubioru, w którym widać nowe modele z kolekcji Kanyego i firmy GAP, z którą… raper jest skłócony. Co ciekawe podobną formę promocji ponad rok temu wybrał polski klub piłkarski Wisła Płock.

Film promujący współpracę Kanyego Westa z GAP oraz Balenciagą

Film promujący zakontraktowanie piłkarza Wisły Płock, Piotra Tomasika

Kanye West against the world

Sytuacja współpracy Kanyego Westa i GAP jest o tyle intrygująca, że jeszcze kilka tygodni temu raper oskarżył markę odzieżową o plagiat. Zarzucił skopiowanie modelu okularów, którego autorstwo przypisuje sobie. Podobne oskarżenia skierował w stronę adidasa. Jego zdaniem Adilette niczym się nie różnią od Yeezy i w związku z tymi sytuacjami ye zamierza w najbliższych latach uniezależnić swój brand, tak by stał się niezależną marką odzieżową.

Kanye West po raz kolejny zaskakuje. Wraz z GAP promują kolekcję YZY Gap Engineered By Balenciaga w stylu… GTA. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ej, ye Vice City czy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →