kadr z klipu do utworu „Sheraton" Kabe i Miszela

Kabe i Miszel z multisinglem „Sheraton


13 września 2022

Podziel się newsem:

Kabe i Miszel prezentują pierwszy singiel z ich wspólnej płyty. Jest to jednocześnie kolejny utwór z albumu Qmple od QueQuality.

Płyty w duetach nikogo nie dziwią

Jeśli można mówić o pewnych tendencjach w polskim rapie, w tym roku zdecydowanie zwraca uwagę formowanie się rapowych duetów i wydawanie w ich ramach albumów. Pierwszy kwartał roku przyniósł nam amfisbenę, a więc wspólną płytę Żabsona i Young Igiego. Następne były duety ReTo i ZetHy, Kojota i Oxona, Florala Bugsa i Opała, a teraz przyszedł czas na kolejny, drugi promowany przez label QueQuality. Kabe i Miszel prezentują pierwszy singiel z ich nadchodzącej wspólnej płyty zatytułowany Sheraton. W bicie, którego autorem jest Premixm, można wyraźnie usłyszeć wykorzystanie sampla z utworu Pete’a Rodrigueza I Like It Like That. Inną ciekawą rzeczą dotyczącą Sheratonu jest fakt, że został on ogłoszony jako multisingiel. Oznacza to, że pojawi się zarówno na wspólnej płycie Kabe i Miszela, jak i na projekcie wytwórni QueQuality zatytułowanym Qmple.

Kabe x Miszel – Sheraton (prod. Premixm)

Qmple z QueQuality przywieźli płytę z podróży

O wspólnej płycie Miszela i Kabe nie wiadomo na ten moment nic, oprócz tego, że się ukaże. Dużo jaśniejsza jest sytuacja z Qmplami, a więc albumem całej wytwórni QueQuality. Ukazały się jak do tej pory trzy single z tego projektu: Bezwarunkowy uśmiech, Zanim przyjdzie dzień, a teraz także Sheraton. Wraz z drugim utworem z płyty wystartował także preorder Qmpli. Nie jest znana jednak tracklista albumu, ani data jego premiery. Można jednak spodziewać się, że będzie ona miała miejsce jeszcze w 2022 roku.

Kabe i Miszel prezentują pierwszy singiel z ich wspólnej płyty. Jest to jednocześnie kolejny utwór z albumu Qmple od QueQuality. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →