kadr z klipu do utworu „Sheraton" Kabe i Miszela

Kabe i Miszel z multisinglem „Sheraton


13 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kabe i Miszel prezentują pierwszy singiel z ich wspólnej płyty. Jest to jednocześnie kolejny utwór z albumu Qmple od QueQuality.

Płyty w duetach nikogo nie dziwią

Jeśli można mówić o pewnych tendencjach w polskim rapie, w tym roku zdecydowanie zwraca uwagę formowanie się rapowych duetów i wydawanie w ich ramach albumów. Pierwszy kwartał roku przyniósł nam amfisbenę, a więc wspólną płytę Żabsona i Young Igiego. Następne były duety ReTo i ZetHy, Kojota i Oxona, Florala Bugsa i Opała, a teraz przyszedł czas na kolejny, drugi promowany przez label QueQuality. Kabe i Miszel prezentują pierwszy singiel z ich nadchodzącej wspólnej płyty zatytułowany Sheraton. W bicie, którego autorem jest Premixm, można wyraźnie usłyszeć wykorzystanie sampla z utworu Pete’a Rodrigueza I Like It Like That. Inną ciekawą rzeczą dotyczącą Sheratonu jest fakt, że został on ogłoszony jako multisingiel. Oznacza to, że pojawi się zarówno na wspólnej płycie Kabe i Miszela, jak i na projekcie wytwórni QueQuality zatytułowanym Qmple.

Kabe x Miszel – Sheraton (prod. Premixm)

Qmple z QueQuality przywieźli płytę z podróży

O wspólnej płycie Miszela i Kabe nie wiadomo na ten moment nic, oprócz tego, że się ukaże. Dużo jaśniejsza jest sytuacja z Qmplami, a więc albumem całej wytwórni QueQuality. Ukazały się jak do tej pory trzy single z tego projektu: Bezwarunkowy uśmiech, Zanim przyjdzie dzień, a teraz także Sheraton. Wraz z drugim utworem z płyty wystartował także preorder Qmpli. Nie jest znana jednak tracklista albumu, ani data jego premiery. Można jednak spodziewać się, że będzie ona miała miejsce jeszcze w 2022 roku.

Kabe i Miszel prezentują pierwszy singiel z ich wspólnej płyty. Jest to jednocześnie kolejny utwór z albumu Qmple od QueQuality. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Płyty w duetach nikogo […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →