fot. kadr z filmu „Stars at Noon”

Joe Alwyn i Margaret Qualley w połączeniu pełnym pożądania. Zobacz trailer filmu „Stars at Noon”


29 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Joe Alwyn i Margaret Qualley połączyli swoje aktorskie siły w trailerze nadchodzącego filmu „Stars at Noon”.

Nienawiść, którą pogodziły uczucia

Do sieci wleciał właśnie pierwszy zwiastun erotycznego thrillera autorstwa Claire Denis (High Life, Nenette i Boni), słynnej francuskiej reżyserki nagrodzonej między innymi na festiwalu filmowym w Cannes za produkcje Les salaudus. Widzimy w nim między innymi głównych bohaterów produkcji – Margaret Qualley i Joe Alwyna, którzy w zwiastunie witają widzów niezwykle gorącymi scenami w sypialnianym zaciszu.

Przeczytaj także: Królestwo: Exodus: Lars von Trier uchyla wrota do 3. sezonu swojego kultowego serialu. Jest zwiastun

Stars at Noon
fot. kadr z trailera Stars at Noon

Film będący adaptacją powieści Denisa Johnsona z 1986 roku przedstawi nam historię młodej amerykańskiej dziennikarki (wcieli się w nią Margaret Qualley), która zakocha się w tajemniczym i przystojnym Angliku (którego zagra Joe Alwyn) niemogącym się wydostać z Nikaragui. Początkowo rosnąca i namiętna sytuacja między bohaterami zdaję się perfekcyjną, jednak z czasem przeradza się w chwile grozy, które pokazują dziennikarce, że wpuszczony przez nią do jej prywatnego życia Anglik może przysporzyć jej wielkich kłopotów.

W produkcji wystąpią również Danny Ramirez, a także Benny Safdie. Scenariusz projektu został napisany dzięki współpracy Claire Denis z wraz z Léą Mysius i Andrew Litvackiem. Film zadebiutuje w kinach już 14 października, a 28 października będzie transmitowany wyłącznie na Hulu.

Oboje w pewnym sensie grają w grę i udają, że są kimś, kim nie są pośród tych politycznych zamętów i całkowitej nieufności. W tej historii chodzi o chwile czułości między dwojgiem ludzi, którym udało się przebić w środowisku i świecie pełnym nieufności, gier i fałszu

– powiedział Alwyn o relacji na planie między nim, a Qualley.

Stars at Noon | Oficjalny Trailer, zobacz!

Joe Alwyn i Margaret Qualley połączyli swoje aktorskie siły w trailerze nadchodzącego filmu „Stars at Noon”. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Nienawiść, którą pogodziły uczucia Do […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →