Spike Jonze nakręcił reklamę perfum i to mocno pokręcona rzecz


30 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Kiedy zatrudniasz do nakręcenia reklamy perfum kogoś takiego, jak Spike Jonze, nie możesz spodziewać się czegoś zwyczajnego.

Na dodatek Spike Jonze do współpracy dobrał sobie Ryana Heffingtona, choreografa, którego jednym z efektów pracy był teledysk do “Chandelier” Sii. Słowo teledysk nie jest w przypadku reklamy perfum marki Kenzo nie na miejscu, bo to przecież właściwie wideoklip do utworu “Mutant Brain” Sama Spiegela & Ape Drums. Sam jest zresztą… bratem Spike’a Lee, a pracownik Kenzo, Humberto Leon, jednym z najbliższych przyjaciół reżysera.

Główną rolę w klipie gra Margaret Qualley, aktorka znana z serialu “Pozostawieni”, która wymyka się na korytarz podczas eleganckiej gali rozdania nagród. Wtedy wyraźne staje się, że w reklamie maczał palce autor choreografii z teledysku Sii – agresywna muzyka dosłownie ponosi aktorkę. Efekt jest trochę dziwny, trochę zabawny, ale na pewno na długo zostaje w pamięci.

Sprawdź także:
Teledysk duetu RYSY splagiatowany przez amerykańskiego reżysera?

Kiedy zatrudniasz do nakręcenia reklamy perfum kogoś takiego, jak Spike Jonze, nie możesz spodziewać się czegoś zwyczajnego. Na dodatek Spike Jonze do współpracy dobrał sobie Ryana Heffingtona, choreografa, którego jednym z efektów pracy był teledysk do “Chandelier” Sii. Słowo teledysk nie jest w przypadku reklamy perfum marki Kenzo nie na miejscu, bo to przecież właściwie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →