„Stranger Things”

Jest zwiastun drugiej części 4. sezonu „Stranger Things”

Podziel się newsem:

Druga część 4. sezonu Stranger Things pojawi się na Netflixie 1 lipca i będzie składać się tylko z dwóch odcinków, które łącznie będą trwać około 4 godzin. Zobaczcie zwiastun.

Od premiery w 2016 r. okrzyknięty mianem globalnego fenomenu serial Stranger Things zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak Emmy, Złoty Glob, Grammy czy BAFTA. Na czwarty sezon fani musieli czekać aż 3 lata, twórcy przygotowali za to prawdziwe widowisko.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

– brzmi opis 4. sezonu serialu
stranger things zwiastun 2. części 4. sezonu
kadr z serialu Stranger Things

„Nie ma już odwrotu. Historia toczy się dalej” – jest zwiastun 2. części 4. sezonu Stranger Things

Finał czwartego sezonu to co prawda tylko dwa odcinki, jednak czeka nas dość długi seans – potrwają one odpowiednio 1 h 25 min i 2 h 30 min. Do obejrzenia na Netflixie już 1 lipca 2022 roku.

Stranger Things 4 | Zapowiedź części drugiej | Netflix

Sprawdź także: Stranger Things: jeszcze nigdy nie było tak strasznie i tak wciągająco [recenzja]

Druga część 4. sezonu Stranger Things pojawi się na Netflixie 1 lipca i będzie składać się tylko z dwóch odcinków, które łącznie będą trwać około 4 godzin. Zobaczcie zwiastun. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →