Jak powstał teledysk do tegorocznego hymnu Orkiestry Męskiego Grania „I Ciebie też bardzo”?


03 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Męskie Granie podzieliło się wyjątkowym materiałem ujawniającym kulisy pracy nad teledyskiem do singla I Ciebie też, bardzo. Sprawdźcie, jak wyglądał ten niecodzienny plan zdjęciowy!

Zajrzyj za kulisy nagrywania teledysku do I Ciebie też, bardzo!

Tegoroczny singiel promujący trasę Męskie Granie to prawdziwy przebój! Teledysk do utworu śpiewanego przez wokalistów Orkiestry w składzie Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino wykręcił już ponad 14 milionów odsłon w serwisie YouTube. Te liczby robią wrażenie! Nic więc dziwnego, że w ramach podgrzania atmosfery przed startem trasy, organizatorzy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i wpuścić fanów Męskiego Grania na backstage planu zdjęciowego do teledysku tegorocznego hymnu.

Męskie Granie Orkiestra 2021 – I Ciebie też, bardzo

Daleko vs. Ciebie też

Wyjątkowy making of klipu, który właśnie trafił do sieci, rozpoczyna się ujęciem prosto z sali prób, gdzie Daria, Dawid i Vito ćwiczą słynny już krok, który mam nadzieję publiczność obecna na tegorocznych koncertach Męskiego Grania zatańczy razem z nimi. Potem rozpoczynają się dywagacje dotyczące tytułu piosenki – Daleko? A może Ciebie też? Jak widać artyści poszli w tę drugą stronę, co niewątpliwie wyszło piosence na plus!

Ciebie też, bardzo making of teledysk
Męskie Granie Orkiestra 2021

Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i ich własna szkoła tańca

W kolejnych scenach obserwujemy, jak kręcenie teledysku do I Ciebie też, bardzo, który został nagrany tylko i wyłącznie przy użyciu dronów, wyglądało od strony produkcyjnej. Ogrom tego wydarzenia jest imponujący! Po drodze obserwujemy również sprzeczkę Darii i Dawida dotyczącą prowadzenia ich wspólnej szkoły tańca, którą stworzyli na potrzeby nagrywania teledysku do singla I Ciebie też, bardzo oraz kulisy pierwszych prób i pisania tekstu do tegorocznego hymnu Męskiego Grania. Zobaczcie!

Męskie Granie Orkiestra 2021 – I Ciebie też, bardzo, making of teledysku

Męskie Granie 2021 już za chwilę!

Więcej o tegorocznej trasie Męskie Granie, która wystartuje już za chwilę przeczytacie tutaj. Nie może Was zabraknąć pod sceną podczas nadchodzącej, wyjątkowej edycji tego wydarzenia!

Męskie Granie podzieliło się wyjątkowym materiałem ujawniającym kulisy pracy nad teledyskiem do singla I Ciebie też, bardzo. Sprawdźcie, jak wyglądał ten niecodzienny plan zdjęciowy! Zajrzyj za kulisy nagrywania teledysku do I Ciebie też, bardzo! Tegoroczny singiel promujący trasę Męskie Granie to prawdziwy przebój! Teledysk do utworu śpiewanego przez wokalistów Orkiestry w składzie Daria Zawiałow, Dawid […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →