fot. kadr z teledysku „Killer”

Jak brzmi młodsza siostra Lorde? Posłuchaj „Killer”, nowego singla Indy Yelich


31 października 2022

Podziel się newsem:

Indy Yelich zaprezentowała nam właśnie drugi singiel. Piosenka Killer opowiada o walce, którą w życiu codziennym toczymy sami ze sobą.

Najlepszą obroną jest atak

Indy Yelich, młodsza siostra Lorde, powraca z kolejnym singlem. Po debiutanckim utworze Threads, do którego stworzenia zainspirowali ją tacy muzycy, jak: Bon Iver, Kacey Musgraves i Tears For Fears, a także pisarze: Ocean Vuong, Frank O’Hara i Alex Dimitrov, przyszedł czas na kolejne nowości. Tematyka pozostaje jednak bardzo podobna, bowiem z opowieści o próbie podniesienia się po toksycznej relacji przeszliśmy do tematu walki z autodestrukcją, która pojawia się na pewnym etapie życia u każdego z nas.

Przeczytaj także: Lorde kończy nową erę tam, gdzie ją zaczęła. Posłuchajcie Oceanic Feeling, nowego singla wokalistki

Indy
fot. materiały prasowe

Indy Yelich przyznała, że Killer to opowieść o niej samej, będąca pewnego rodzaju terapią. Powodem jej napisania była walka ze złą stroną siebie samej, która próbuje doprowadzić ją na granicę własnych możliwości. Budzi ona jedynie niepokój i strach, sabotując przy tym najbardziej pozytywne aspekty życia wokalistki.

Napisałam piosenkę Killer, kiedy jechałam na sesję do domu Diplo. W pewnym momencie doświadczyłam ataku lęku i tym samym spóźniłam się o 30 minut. Tak naprawdę nie mogłam z tym nic zrobić i jedynie patrzyłam w lusterko samochodu w Uberze, czując się coraz gorzej we własnym ciele. Byłam rozpalona narastającym we mnie lękiem i podszytą złością. Ta piosenka opowiada o momencie w życiu, w którym stajemy się swoim najgorszym wrogiem, dążąc jedynie do popadania w coraz to większy niepokój. Za jej pomocą chcę wylać swoje wszelkie frustracje, a także nagromadzoną we mnie złość

– mówi o piosence Indy Yelich.

Nakręcony teledysk do utworu, wyreżyserowany przez Jonesa Crowa i Maxa Movisha, możecie obejrzeć poniżej:

Indy – Killer, posłuchaj!

Indy Yelich zaprezentowała nam właśnie drugi singiel. Piosenka Killer opowiada o walce, którą w życiu codziennym toczymy sami ze sobą. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →