fot. Jones Crow

Indy Yelich – siostra Lorde – wypuszcza swój debiutancki singiel „Threads


15 września 2022

Podziel się newsem:

Indy Yelich, czyli siostra światowej sławy wokalistki Lorde, wypuściła właśnie swój debiutancki kawałek. Posłuchajcie utworu Threads.

Powtórzyć historię siostry

Indy Yelich, młodsza siostra Lorde, wydała właśnie swój debiutancki singiel. Utwór Threads to pokaz walki z własnymi słabościami i przeciwnościami losu.

Przeczytaj także: Lorde kończy nową erę tam, gdzie ją zaczęła. Posłuchajcie Oceanic Feeling, nowego singla wokalistki

Debiutancki utwór Indy jest inspirowany m.in. muzyką Bon Iver, Kacey Musgraves i Tears For Fears, a także pisarzami, takimi jak Ocean Vuong, Frank O’Hara i Alex Dimitrov. Piosenka jest opowieścią o próbie podniesienia się po toksycznej relacji, a także o nawarstwiających się problemach. Ta muzyczna spowiedź ma również dodać siły tym, którzy jej potrzebują, bo przecież przez podobne problemy przechodzi naprawdę wielu nas.

Piosenka ta dotyczy przede wszystkim strachu przed byciem pochłoniętą przez związek. Napisałam ją, kiedy przez lata przechodziłam przez bardzo trudną relację. Kiedy ją wspominam, myślę o namiętnej kłótni, nieporozumieniu, podnieceniu, nocnym życiu w Nowym Jorku, a także o toksycznym romansie. Ten utwór to retrospekcje wspólnych chwil z drugą osobą, w których kontrze stoi przebywanie w otoczeniu przyjaciół. Threads jest dla mnie wyjątkowe, ponieważ pokazuje, jak to jest być zakochanym w wieku 23 lat. To okres bardzo chaotyczny, pełen nadziei, pełen pasji. Uważam, że zawsze miałam bardzo wyraźny głos, ale teraz, w wieku 23 lat, w końcu czuję, że wiem dokładnie, co chcę za jego pomocą powiedzieć

– powiedziała o debiutanckim kawałku Indy Yelich.

Indy – Threads, posłuchaj!

Indy Yelich, czyli siostra światowej sławy wokalistki Lorde, wypuściła właśnie swój debiutancki kawałek. Posłuchajcie utworu Threads. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →