iPhone 12 nadchodzi! Premiera nowego smartfona od Apple już dziś


13 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Prawdziwa gratka dla fanów firmy Apple. Już dziś odbędzie się konferencja, podczas której marka zaprezentuje nowy model swojego smartfona - iPhone 12.

Konferencja Apple Event – nowe produkty

Apple to marka sama w sobie. Na nowe produkty amerykańskiego przedsiębiorstwa miliony fanów na całym świecie czekają z niecierpliwością. Nie inaczej jest tym razem.

Producenci kazali nam czekać na premierę nowego iPhone’a nieco dłużej niż zazwyczaj. Apple przyzwyczaiło nas do tego, że prezentuje nowe modele swoich smartfonów we wrześniu. W tym roku tak się nie wydarzyło, a podczas konferencji, która odbyła się kilka tygodni temu zaprezentowano jedynie nową wersję podstawowego iPada, iPada Air, Apple Watch Series 6, Apple Watch SE oraz pakiet usług Apple One.

Apple iPhone 12

W końcu poznamy nowego smartfona Apple. Premiera iPhone 12

Na szczęście dziś odbędzie się kolejny Apple Event, podczas którego już na pewno poznamy nowy model smartfona od AppleiPhone 12. Konferencja rozpocznie się o godzinie 19:00 i będzie transmitowana na specjalnej stronie przygotowanej przez markę oraz na jej kanale w serwisie YouTube. Podczas dzisiejszego wydarzenia prawdopodobnie poznamy jeszcze inne produkty, takie jak na przykład AirPods Studio, HomePod 2. Nie przegapcie!

Apple Event, oglądaj transmisję

Prawdziwa gratka dla fanów firmy Apple. Już dziś odbędzie się konferencja, podczas której marka zaprezentuje nowy model swojego smartfona – iPhone 12. Konferencja Apple Event – nowe produkty Apple to marka sama w sobie. Na nowe produkty amerykańskiego przedsiębiorstwa miliony fanów na całym świecie czekają z niecierpliwością. Nie inaczej jest tym razem. Producenci kazali nam […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.