Kup kabel, żeby nie zgubić swoich bezprzewodowych słuchawek do iPhone’a


25 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Punkt 1 – kup telefon bez wyjścia słuchawkowego. Punkt 2 – kup kabel, żeby nie zgubić słuchawek, które nie mają kabla.

Reklama

Oto chyba przykład najbardziej absurdalnego akcesorium do telefonu komórkowego, które jednocześnie jest bardziej użyteczne, niż 99% procent z nich.

Jak dobrze wiecie, iPhone’y 7 nie mają wyjścia słuchawkowego, a przeznaczone do nich bezprzewodowe słuchawki stały się tematem niezliczonej ilości żartów i memów, związanych przede wszystkim z tym, że ich niezgubienie jest absolutnie niemożliwe.

Teraz jest rozwiązanie. Oto absolutnie rewolucyjny gadżet, dzięki któremu nie zgubicie swoich słuchawek wyglądających jak wymienna część szczoteczki elektrycznej. Tak, to kabel. Lub właściwie sznurek.

Sznurówki do słuchawek nazywają się PodStraps i mają być sprzedawane w gustownym woreczku za jedyne 15 dolarów. A jak kupicie dziesięć zestawów, to wyjdzie trochę mniej, bo 120 dolarów. Na razie jednak projekt zbiera fundusze przez Kickstarter (oczywiście) – cel to 7,5 tysiąca dolarów.

Punkt 1 – kup telefon bez wyjścia słuchawkowego. Punkt 2 – kup kabel, żeby nie zgubić słuchawek, które nie mają kabla. Oto chyba przykład najbardziej absurdalnego akcesorium do telefonu komórkowego, które jednocześnie jest bardziej użyteczne, niż 99% procent z nich. Jak dobrze wiecie, iPhone’y 7 nie mają wyjścia słuchawkowego, a przeznaczone do nich bezprzewodowe słuchawki […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także