Osoby, które zmienią nazwisko na iPhone 7, dostaną nowego iPhone’a


20 października 2016

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowy iPhone za zmianę nazwiska? To nie żart. Taki konkurs zorganizował jeden ze sklepów z elektroniką.

Niezły absurd? Ukraiński sklep z elektroniką HALO pięciu osobom, które zmienią swoje imię i nazwisko na „iPhone 7„, podaruje model słynnego smartfona. Jak daleko można się posunąć, by dostać za niemal darmo, po prostu – jakby nie patrzeć – telefon?

Osoby, które wezmą udział w konkursie, dostaną iPhone’a za symboliczną hrywnę (15 groszy). Jakie są dokładne warunki konkursu? Należy zmienić nazwisko na „iPhone”, a imię na „7”, uzyskać paszport obywatela Ukrainy z nazwiskiem „iPhone” i imieniem „7”, zrobić zdjęcie paszportowi, wysłać zdjęcie wraz z numerem telefonu na adres e-mail sklepu, otrzymać telefon zwrotny od konsultanta HALO, potwierdzić serię i numer paszportu, przyjść z paszportem do sklepu i wreszcie odebrać swojego iPhone’a 7 Black.

Jak dla nas – całkiem sporo zachodu, jak na zdobycie telefonu, który nie ma nawet wyjścia słuchawkowego. Akcja rozpoczęła się 17 października i potrwa aż do momentu, gdy znajdzie się pięć osób, które spełnią warunki konkursu. Sama procedura zmiany nazwiska i wyrobienia paszportu może potrwać do dwóch miesięcy.

Sprawdź także:
Polacy stworzyli aplikację do wspólnego narzekania

Nowy iPhone za zmianę nazwiska? To nie żart. Taki konkurs zorganizował jeden ze sklepów z elektroniką. Niezły absurd? Ukraiński sklep z elektroniką HALO pięciu osobom, które zmienią swoje imię i nazwisko na „iPhone 7„, podaruje model słynnego smartfona. Jak daleko można się posunąć, by dostać za niemal darmo, po prostu – jakby nie patrzeć – […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: