Polacy stworzyli aplikację do wspólnego narzekania


16 września 2016

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dzięki aplikacji Haterick powiesz światu, co cię boli i dostaniesz nawet wsparcie od innych, których boli to samo.

Aplikację stworzyło polskie studio Rino Apps, dając światu to, co nasz naród mógł mieć do zaoferowania najlepsze – platformę do wspólnego narzekania. Narzekać możemy, na co tylko mamy ochotę, a każdy kto czuje podobnie, może kliknąć w znaczek „hate it”, którego wprowadzenia konsekwentnie, kompletnie nie rozumiejąc ducha polskiego narodu, odmawia Facebook. Spadaj Zuckerberg, poradzimy sobie sami – powiedzieli programiści znad Wisły i na chwilę przestali hejtować, tworząc aplikację, by znów móc hejtować w spokoju.

Aplikacja dostępna jest na razie tylko w Google Play, także jeśli chcecie pohejtować, że nie możecie jej zainstalować na iPhonie, musicie wygrzebać z szuflady jakiś telefon z Androidem. Zawsze wiatr w oczy.

Sprawdź także:
Ubierz się w ciuchy z najgorszymi fotami ze stocka

Dzięki aplikacji Haterick powiesz światu, co cię boli i dostaniesz nawet wsparcie od innych, których boli to samo. Aplikację stworzyło polskie studio Rino Apps, dając światu to, co nasz naród mógł mieć do zaoferowania najlepsze – platformę do wspólnego narzekania. Narzekać możemy, na co tylko mamy ochotę, a każdy kto czuje podobnie, może kliknąć w […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: