Zobaczcie najlepsze zdjęcia zrobione iPhonem

Podziel się newsem:

Za nami kolejna edycja konkursu dla fotografów Shot on iPhone. Uczestnicy, za pomocą telefonów firmy Apple musieli zrobić zdjęcia w trybie nocnym. Zobaczcie nagrodzone prace.

Fotografowie z całego świata ponownie rywalizowali w konkursie na najlepsze zdjęcie wykonaną smartfonem od firmy Apple. Uczestnicy tegorocznej edycji, konkursowe fotografie musieli wykonać telefonami iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max, z wykorzystaniem trybu nocnego. Celem konkursu jest przede wszystkim pokazanie, jak zaawansowane są aparaty w najnowszych iPhone’ach.

Aparaty w najnowszych smartfonach z nadgryzionym jabłkiem w logo wyposażone są w tryb nocny, który dzięki długiemu czasowi naświetlania pozwala uzyskać niesamowite efekty w warunkach nocnych.

Zwycięskie prace zostały wykonane w Rosji, Indiach, Hiszpanii i Chinach. Wszystkie nagrodzone zdjęcia będą wykorzystywane w kampaniach reklamowych najnowszego modelu iPhone’a.

Shot on iPhone 2020 – zwycięskie zdjęcia

Konstantin Chalabov, @chalabov (Moskwa, Rosja) — iPhone 11 Pro
Konstantin Chalabov (Moskwa, Rosja) — iPhone 11 Pro
Shot on iPhone 2020
Andrei Manuilov (Moskwa, Rosja) — iPhone 11 Pro Max
Shot on iPhone 2020
Mitsun Soni (Bombaj, Maharasztra, Indie) — iPhone 11 Pro
Shot on iPhone 2020
Ruben P. Bescos (Pampeluna, Navarra, Hiszpania) — iPhone 11 Pro Max
Shot on iPhone 2020
Rustam Shagimordanov (Moskwa, Rosja) — iPhone 11
Shot on iPhone 2020
Yu “Eric” Zhang (Pekin, Chiny) — iPhone 11 Pro Max

Za nami kolejna edycja konkursu dla fotografów Shot on iPhone. Uczestnicy, za pomocą telefonów firmy Apple musieli zrobić zdjęcia w trybie nocnym. Zobaczcie nagrodzone prace. Fotografowie z całego świata ponownie rywalizowali w konkursie na najlepsze zdjęcie wykonaną smartfonem od firmy Apple. Uczestnicy tegorocznej edycji, konkursowe fotografie musieli wykonać telefonami iPhone 11, iPhone 11 Pro lub […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →