Sztuka prosto z telefonu? Wybrano najlepsze fotki zrobione iPhonem. Niektóre robią wrażenie!


04 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jak widać iPhonem można zrobić nie tylko selfie i zdjęcie kolacji, ale też prawdziwą sztukę.

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji iPhone Photography Awards. W 10. edycji konkursu na najlepsze zdjęcie wykonane smartphonem marki Apple wygrał nowojorczyk, Sebastiano Tomada, który sfotografował swoim telefonem dwójkę dzieci na tle płonącego pola naftowego w Iraku.

Ponadto jury konkursu nagrodziło dwóch Polaków – Waldemar Nowak otrzymał 3. nagrodę w kategorii Martwa Natura, a Szymon Fenkel zwyciężył w kategorii Dzieci.

 

Niektóre prace zrobione zwykłym iPhonem naprawdę robią wrażenie! Jak widać w dzisiejszych czasach nie trzeba mieć ton sprzętu i kilku obiektywów, by robić niesamowite zdjęcia. A galerię zwycięskich fotografii można znaleźć na stronie konkursu IPP Awards 2017.

Jak widać iPhonem można zrobić nie tylko selfie i zdjęcie kolacji, ale też prawdziwą sztukę. Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji iPhone Photography Awards. W 10. edycji konkursu na najlepsze zdjęcie wykonane smartphonem marki Apple wygrał nowojorczyk, Sebastiano Tomada, który sfotografował swoim telefonem dwójkę dzieci na tle płonącego pola naftowego w Iraku. Zobacz także Nowe seriale, na które […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →