“Ill Wind” – posłuchaj nowego utworu Radiohead


30 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy utwór Radiohead pochodzi ze specjalnej edycji albumu A Moon Shaped Pool.

“Ill Wind” to jeden z dwóch bonusowych utworów na nowym wydaniu płyty, które miało premierę wczoraj (29 września). Drugi z nich to znane już “Spectre” – utwór, który Radiohead napisali do filmu o Jamesie Bondzie o tym tytule. Producenci filmu wybrali zamiast kompozycji brytyjskiego zespołu utwór Sama Smitha.

Oprócz rozszerzonej o dwa utwory płyty CD, nowy box zawiera dwa 180-gramowe winyle, 32-stronicową książeczkę oraz pół cala oryginalnej taśmy z sesji nagraniowej do Kid A. Fragment taśmy zawiera około 3/4 sekundy muzyki – oryginał z upływem czasu zaczął niszczeć i stawał się niemożliwy do odtworzenia. Zespół postanowił go pociąć i dać fanom zespołu w specjalnej edycji niczym relikwie. Każdy, kto kupi box, dostanie inny fragment taśmy – można więc trafić na urywek refrenu, zwrotki albo fragment techniczny.

Utworu “Ill Wind” możecie posłuchać na Indie Shuffle.

Sprawdź także:
Thom Yorke nie wyda już muzyki na torrentach

Nowy utwór Radiohead pochodzi ze specjalnej edycji albumu A Moon Shaped Pool. “Ill Wind” to jeden z dwóch bonusowych utworów na nowym wydaniu płyty, które miało premierę wczoraj (29 września). Drugi z nich to znane już “Spectre” – utwór, który Radiohead napisali do filmu o Jamesie Bondzie o tym tytule. Producenci filmu wybrali zamiast kompozycji […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →