kadr ze zwiastuna „I Wanna Dance With Somebody”

Whitney Houston z bliska. Zwiastun filmu biograficznego „I Wanna Dance With Somebody” już jest


15 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci ukazał się zwiastun filmu biograficznego o Whitney Houston. I Wanna Dance With Somebody trafi do kin jeszcze w tym roku.

I Wanna Dance With Somebody: Whitney Houston wkracza na ekran

Kino biograficzne przeżywa absolutnie gorący i ciekawy okres. Do Bohemian Rhapsody, Rocketmana czy Elvisa dołączy wkrótce I Wanna Dance With Somebody – film biograficzny o Whitney Houston. Jak zapowiadają twórcy, można spodziewać się wszystkiego, a obraz raczej nie był ugrzeczniany.

Od chórzystki z New Jersey do jednej z najlepiej sprzedających się i najbardziej nagradzanych artystów w historii, widzowie zostaną zabrani w inspirującą, wzruszającą i emocjonalną podróż poprzez życie i przecierającą szlaki karierę Whitney Houston. Od zapierających dech w piersiach występów, po ścieżkę dźwiękową pełną uwielbianych, ikonicznych hitów w wersjach, których dotąd nie słyszeliśmy. Nie chcecie zatańczyć?

– czytamy w zapowiedzi filmu.

W główną rolę wcieli się Naomi Ackie. W obsadzie są również Stanley Tucci, Ashton Sanders, Tamara Tunie, Nafessa Williams i Clarke Peters. Film według scenariusza Anthony’ego McCartena wyreżyserowała Kasi Lemmons. Produkcja trafi do kin 21 grudnia.

I Wanna Dance With Somebody – zobacz zwiastun

Biografie muzyków to nadal dobry temat

I Wanna Dance With Somebody będzie już kolejną muzyczną biografią w ciągu ostatnich kilku lat. Największym komercyjnym sukcesem było jak dotąd Bohemian Rhapsody (którego scenariusz także napisał McCarten). Obraz o Queen i Freddiem Mercurym zgarnął cztery Oscary, wygrywając w kategoriach Najlepszy aktor pierwszoplanowy, Najlepszy dźwięk, Najlepszy montaż i Najlepszy montaż dźwięku.

Na samych muzykach jednak nie koniec, gdyż już niedługo rozpoczną się zdjęcia do filmu Priscilla, w którym główną bohaterką będzie Priscilla Presley, żona Elvisa. Obraz opowie o pierwszym spotkaniu Priscilli i Elvisa, ich małżeństwie oraz przyczynach jego rozpadu. Film na podstawie biograficznej książki Elvis and Me wyreżyseruje Sofia Coppola. Priscillę Presley zagra Cailee Spaeny, a w króla rock’n’rolla wcieli się Jacob Elordi.

W sieci ukazał się zwiastun filmu biograficznego o Whitney Houston. I Wanna Dance With Somebody trafi do kin jeszcze w tym roku. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →