via Getty Images

Elvis oczami jego żony. Powstaje „Priscilla”, film o małżeństwie Presleyów


13 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Z repertuarów kin ledwo zszedł Elvis, a kolejny film o królu rock and rolla już powstaje. Priscilla opowie o małżeństwie Presleyów. W rolach głównych gwiazdy Mare z Easttown i Euforii.

Priscilla na pierwszym planie

Filmowy Elvis w reżyserii Baza Luhrmanna zrobił niemałą furorę. Tuż przed rozpoczęciem sezonu nagród, podczas którego film niewątpliwie będzie walczył o najwyższe wyróżnienia, dowiedzieliśmy się, że powstaje kolejna produkcja na ten temat. Tym razem główną bohaterką będzie Priscilla Presley, żona muzyka. Nadchodzący film został oparty na biografii Elvis and Me, którą Priscilla napisała wspólnie z Sandrą Harmon. Wydana w 1985 roku książka opowiada o spotkaniu przyszłych małżonków, ich małżeństwie, życiu Priscilli z Elvisem oraz o przyczynach rozpadu ich małżeństwa. Obraz wyreżyseruje Sofia Coppola (Między słowami, Maria Antonina), która napisała także scenariusz. Zdjęcia rozpoczną się jesienią. Elvis and Me trafiło już na ekrany za sprawą filmu telewizyjnego z 1988 roku. Priscillę zagrała Susan Walters, zaś rola Elvisa przypadła Dale’owi Midkiffowi.

To jednak nie koniec informacji o nowej produkcji, gdyż ogłoszono także główną obsadę. W tytułową bohaterkę wcieli się znana chociażby z serialu Mare z Easttown Cailee Spaeny. Królem rock’n’rolla został Jacob Elordi, którego możemy oglądać w Euforii.

Elvis oczami jego żony. Powstaje „Priscilla”, film o małżeństwie Presleyów
via Getty Images

Elvis i Priscilla Presley – to już było

Losy Elvisa Presleya w ostatnim czasie znów budą zainteresowanie, głównie dzięki filmowi Baza Luhrmanna. Obraz opowiada historię Elvisa oczami jego menadżera, Toma Parkera, i zagłębia się w relację między nimi. W tytułową rolę wcielił się Austin Butler, który za swój występ zebrał masę pozytywnych ocen. W obsadzie filmu są również Tom Hanks, Helen Thomson, Richard Roxburgh, David Wenham, Kodi Smit-McPhee, Kelvin Harrison Jr., Dacre Montgomery czy Luke Bracey. W rolę Priscilli Presley wcieliła się Olivia DeJonge.

Elvis – obejrzyj zwiastun

Z repertuarów kin ledwo zszedł Elvis, a kolejny film o królu rock and rolla już powstaje. Priscilla opowie o małżeństwie Presleyów. W rolach głównych gwiazdy Mare z Easttown i Euforii. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →