kadr z filmu "Harry Potter i Więzień Azkabanu"

„Harry Potter” – przybyły listy z Hogwartu. Jest kolejny zwiastun rocznicowego programu


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Specjalny rocznicowy program z udziałem gwiazd Harry’ego Pottera to spełnienie marzeń każdego fana, który nadal skrycie marzy o liście z Hogwartu. Właśnie ukazał się następny teaser zapowiadający ekscytujące spotkanie po latach.

Harry Potter z wyczekiwaną premierą

Kiedy zastanawiam się nad fenomenem Harry’ego Pottera, dochodzę do wniosków raczej prostych. Magiczne uniwersum jest bardzo komfortową przestrzenią kulturową, ponieważ rosło wraz z fanami. Przynajmniej tymi, urodzonymi w późnych latach 90., choć oczywiście i starsi i młodsi mogli się w nim znakomicie odnaleźć. Zagrzać sobie miejsce w budowanej na bieżąco społeczności skupionej wokół magii, fantastycznych stworzeń, przyjaźni. Fandom HP to wciąż jeden z najbardziej żywych i aktywnych fandomów na tak dużą skalę.

Jednocześnie owa społeczność w szerszej skali jest społecznością krytyczną. To znaczy, że nie przyklaskuje ślepo wszystkiemu obrandowanemu rzeczonym logotypem, widzi i wytyka błędy oraz niedorzeczności. Książek, filmów, romantyzowania skrajnie toksycznych postaci.

Nowy tytuł jest oczywiście pożądany i będzie hitem – mimo, że zapowiadana produkcja nie przeniesie nas rzeczywiście do świata, za jakim zdążyliśmy zatęsknić przez te dziesięć lat od premiery ostatniego filmu.

Rocznicowy program specjalny ukaże się 1 stycznia 2022 roku na HBO MAX. I… miejmy nadzieję, że na tym celebrowanie dwudziestu lat się nie zakończy.

Przeczytaj: Harry Potter: Return to Hogwarts” bez J.K. Rowling. Autorka sagi już nie istnieje?

Harry Potter rocznica program

Czas na listy z Hogwartu

Po oficjalnej zapowiedzi programu właśnie pojawił się pierwszy teaser produkcji z okazji 25-lecia Harry’ego Pottera.

Nadeszło zaproszenie, na które czekałeś.

– czytamy w opisie pod filmem

„Hogwart wita absolwentów” – głosi specjalne wydanie Proroka Codziennego przedstawione w zwiastunie. Już teraz możemy zagwarantować, że program ożywi wspomnienia – to będzie coś więcej niż tylko reunion filmowej ekipy.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts | First Look Teaser | HBO Max

Specjalny rocznicowy program z udziałem gwiazd Harry’ego Pottera to spełnienie marzeń każdego fana, który nadal skrycie marzy o liście z Hogwartu. Właśnie ukazał się następny teaser zapowiadający ekscytujące spotkanie po latach. Harry Potter z wyczekiwaną premierą Kiedy zastanawiam się nad fenomenem Harry’ego Pottera, dochodzę do wniosków raczej prostych. Magiczne uniwersum jest bardzo komfortową przestrzenią kulturową, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →