fot. Warner Bros. Studio

Harry Potter i… lekcja zielarstwa? Warner Bros. Studio oferuje nowe atrakcje


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Harry Potter wciąż jest w modzie, a Warner Bros. Studio właśnie otworzyło kolejny segment dostępny dla wszystkich fanów czarodziejskiej sagi. Od lipca w Londynie można zwiedzić cieplarnie profesor Sprout.

Harry Potter – fandom wiecznie żywy

Warner Bros. Studio jest czymś w rodzaju muzeum, w którym fani Harry’ego Pottera mogą zobaczyć rekwizyty z planu, odwzorowanie miejsc znanych z filmu, jak na przykład Pokoju Wspólnego Gryfonów czy Nory, obejrzeć projekty postaci takich jak dementory czy gobliny, a także przejść się ulicą Pokątną i korytarzem w Banku Gringotta. Kominki w Ministerstwie Magii, wejście do Komnaty Tajemnic, Ekspres Londyn-Hogwart odjeżdżający z peronu 9 i 3/4, boisko do Qudditcha – wszystko to znajdziecie w Wizarding World pod Londynem.

Mnie udało się odwiedzić Warner Bros. Studio trzy lata temu i uważam, że jest to totalne must see w przypadku każdego Potterhead. Miejsce jest totalnie family friendly, a nic nie może równać się z uczuciem wracającej nostalgii. Chyba że magia i poczucie, że znowu czeka się na kolejny film. Po takiej wizycie zajawa naprawdę konkretnie wraca.

Przeczytaj: Era Huncwotów – trzy filmy, które byłyby lepsze od Fantastycznych Zwierząt

harry potter zielarstwo warner bros. studio
fot. Warner Bros. Studio

Harry Potter: rok szkolny wyjątkowo rozpocznie się 1 lipca

Od 1 lipca tego roku w Warner Bros. Studio w Londynie zwiedzić będzie można kolejną atrakcję. Otwarta zostanie nowa część: Mandragory i magiczne stworzenia, a jednym z jej fragmentów będzie cieplarnia profesor Sprout. Przed wielkim otwarciem Tom Felton, czyli filmowy Draco Malfoy, wziął na swe barki wirtualne oprowadzenie fanów po magicznej szklarni za pośrednictwem swego Instagrama. Aktor zaprezentował m.in. znane z Harry’ego Potter i Komnaty Tajemnic mandragory, a także jadowitą tentakulę. Cieplarnie profesor Sprout są jednak pełne egzotycznych roślin, które – wedle zapowiedzi – zobaczyć można jedynie w Wizarding World w Londynie.

To kto zamierza wybrać się na trip do Londynu?

Harry Potter wciąż jest w modzie, a Warner Bros. Studio właśnie otworzyło kolejny segment dostępny dla wszystkich fanów czarodziejskiej sagi. Od lipca w Londynie można zwiedzić cieplarnie profesor Sprout. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →