Hans Zimmer stworzył intro do kinowych premier Netflixa


18 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Hans Zimmer wydłużył charakterystyczną dla produkcji Netflixa melodię. Nowa wersja będzie wykorzystywana w filmach, które poza platformą, wyświetlane będą również w kinach.

Hans Zimmer stworzył nowe intro dla produkcji Netflixa

Hans Zimmer, czyli jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych kompozytorów muzyki filmowej połączył siły ze streamingowych gigantem. Autor muzyki do takich filmowych hitów jak Król Lew czy Piraci z Karaibów, rozszerzył charakterystyczny dla produkcji Netflixa, 3-sekundowy dżingiel. Dłuższa zajawka ma być wykorzystywana podczas kinowych pokazów oryginalnych filmów platformy. Nowe intro trwa 16 sekund i słyszymy w nim znacznie więcej instrumentów. Zmieniona została również animacja. Sprawdźcie efekt końcowy:

Hans Zimmer (Netflix Theme)

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli usłyszeć nowe intro siedząc wygodnie w kinowym fotelu. Z pewnością dzieło Hansa Zimmera będzie brzmiało tam o wiele efektowniej niż dobrze wszystkim znane „tu-dum”.


Netflix w ostatnim czasie przygotowuje coraz więcej filmów, które swoją premierę mają nie tylko na platformie cyfrowej, ale także w kinach i na międzynarodowych festiwalach filmowych. Tak było chociażby z Romą, Irlandczykiem oraz Pralnią.

Wprowadzenie tytułu do niecyfrowej dystrybucji to niezbędny warunek, aby film mógł powalczyć o Oscara. W tym roku, z związku z tym, że kina długo były zamknięte, a niektóre produkcje debiutowały na platformach streaminowych, zasada ta została zniesiona. Niewykluczone jednak, że Amerykańska Akademia Filmowa powróci do niej w przyszłym roku.

Hans Zimmer wydłużył charakterystyczną dla produkcji Netflixa melodię. Nowa wersja będzie wykorzystywana w filmach, które poza platformą, wyświetlane będą również w kinach. Hans Zimmer stworzył nowe intro dla produkcji Netflixa Hans Zimmer, czyli jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych kompozytorów muzyki filmowej połączył siły ze streamingowych gigantem. Autor muzyki do takich filmowych hitów jak Król […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.