Sir David Attenborough i Hans Zimmer łączą siły w nowym dokumencie „Planet Earth: A Celebration”


06 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Sir David Attenborough i Hans Zimmer połączyli siły, czego efektem jest dokument Planet Earth: A Celebration. Premiera pod koniec sierpnia.

Sir David Attenborough to jeden z najbardziej utytułowanych popularyzatorów wiedzy przyrodniczej na świecie. Jest autorem setek filmów i serialu.

Niedawno brytyjski biolog zapowiedział książkę – A Life On Our Planet. Będzie ona towarzyszyć dokumentowi zrealizowanemu wspólnie z brytyjskim oddziałem WWF i ma kompleksowo odpowiedzieć na pytanie, czy człowiek żyje w zgodzie z naturą.

Niosę trochę nadziei, oferując inną przyszłość. Przywołuję niektóre ze sposobów, dzięki którym możemy zacząć odwracać bieg spraw, jeśli tylko wszyscy tego chcemy. Z pewnością musimy znaleźć w sobie determinację ze względu na wszystkich mieszkańców naszej planety – sir David Attenborough w rozmowie z The Guardian

Sir David Attenborough i Hans Zimmer łączą siły w dokumencie Planet Earth: A Celebration

To jednak nie wszystkie nowości, które otrzymamy od Attenborough w najbliższym czasie. 31 sierpnia BBC America, AMC, SundanceTV ora IFC wyemitują dokument Planet Earth: A Celebration. Będzie to kompilacja najciekawszych fragmentów seriali Planet Earth II oraz Blue Planet II. Znane już sceny zostaną uzupełnione o nowe historie. Nową ścieżkę dźwiękową stworzy jeden z najwybitniejszych kompozytorów filmowych Hans Zimmer.

Połączenie oszałamiającego materiału filmowego ze wspaniałą ścieżką dźwiękową zagwarantuje nam uczucia, których wszyscy teraz pragniemy – inspirację, spokój i ożywienie. Planet Earth: A Celebration to przepustka do jednych z najwspanialszych miejsc na Ziemi w zestawieniu z nową, majestatyczną partyturą – Courtney Thomas, dyrektor wykonawczy BBC America

Zobaczcie zwiastun:

Sir David Attenborough i Hans Zimmer połączyli siły, czego efektem jest dokument Planet Earth: A Celebration. Premiera pod koniec sierpnia. Sir David Attenborough to jeden z najbardziej utytułowanych popularyzatorów wiedzy przyrodniczej na świecie. Jest autorem setek filmów i serialu. Niedawno brytyjski biolog zapowiedział książkę – A Life On Our Planet. Będzie ona towarzyszyć dokumentowi zrealizowanemu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.