Haim także nie zagrają w Krakowie. Sypie się skład Kraków Live Festival

Obserwuj nas na instagramie:

Kraków Live Festival traci dwóch headlinerów. Dopiero co europejską trasę odwołali The Avalanches, teraz w ich ślady poszły Haim.

O odwołaniu europejskiej trasy koncertowej Haim poinformowały w środę wieczorem. Trio opublikowało na Facebooku list z przeprosinami dla fanów, w którym dziewczyny informują, że muszą skupić się na pracy nad swoim nowym albumem.

“Miałyśmy nadzieję, że do tego momentu skończymy już nagrywać, ale okazało się, że jesteśmy własnie w krytycznym, końcowym momencie prac i musimy zostać blisko domu, aż wszystko będzie skończone” – napisał zespół. Haim obiecały też, że przyjadą do Europy na koncerty w bliskiej przyszłości, by podzielić się nową muzyką.

W niedzielę z powodu choroby jednego z członków zespołu europejską część tour, w tym koncert na Kraków Live Festival, odwołali The Avalanches. Dla festiwalu, który nie ma wielkiego line-upu, strata dwóch headlinerów to dość spory cios. Organizatorzy poinformowali, że pracują nad zastępstwami za odwołane koncerty.

Kraków Live Festival traci dwóch headlinerów. Dopiero co europejską trasę odwołali The Avalanches, teraz w ich ślady poszły Haim. O odwołaniu europejskiej trasy koncertowej Haim poinformowały w środę wieczorem. Trio opublikowało na Facebooku list z przeprosinami dla fanów, w którym dziewczyny informują, że muszą skupić się na pracy nad swoim nowym albumem. Zobacz także Posłuchajcie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →