The Avalanches jednak nie zagrają na Kraków Live Festival


20 lipca 2016

Podziel się newsem:

The Avalanches odwołali całe europejskie tour z powodu choroby Tony’ego Di Blasi.

Reklama

Przypadek Avalanches dowodzi, że powroty bywają trudne, bo chyba nikt się nie oszukuje, że Wildflower to album na poziomie Since I Left You – zwłaszcza jak na album, nad którym prace trwały podobno 16 lat.

Teraz koncertowe plany grupy pokrzyżował jeden z trzech członków aktualnego składu The Avalanches, Tony Di Blasi. Ze względu na jego problemy zdrowotne zespół odwołał całą europejską trasę. Tony trafił pod opiekę lekarzy w Australii, którzy zabronili mu międzynarodowych podróży na kilka miesięcy.

Dyskografia The Avalanches składa się z jedynie dwóch albumów studyjnych – Since I Left You z 2000 roku oraz Wildflower z 2016 roku. Przez 16 lat po wydaniu pierwszego z nich – jednego z najoryginalniejszych i i najbardziej uznanych albumów ubiegłej dekady, złożonego z ponad 3 500 sampli – zespół nie opublikował żadnego nowego materiału, aż do tegorocznego lipca.

Kraków Live Festival odbędzie 19 i 20 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Na festiwalu wystąpią Cage The Elephan, Damian „Jr. Gong” Marley, Haim, Massive Attack + Young Feathers, Sia, The Chemical Brothers oraz The Neighbourhood.

Interesują Cię newsy o festiwalach? Polub Rytmy.pl na Facebooku.

The Avalanches odwołali całe europejskie tour z powodu choroby Tony’ego Di Blasi. Przypadek Avalanches dowodzi, że powroty bywają trudne, bo chyba nikt się nie oszukuje, że Wildflower to album na poziomie Since I Left You – zwłaszcza jak na album, nad którym prace trwały podobno 16 lat. Teraz koncertowe plany grupy pokrzyżował jeden z trzech […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: