Gwiazda k-popu nową ambasadorką marki Dior

Podziel się newsem:

Dior ogłosił nową globalną ambasadorkę marki. Jest nią Jisoo – pochodząca z Korei Południowej wokalistka grupy Blackpink. Artystka była inspiracją dla nowej kolekcji.

Jisoo, członkini k-popowej grupy Blackpink została globalną ambasadorką marki Dior

Południowokoreańska piosenkarka Jisoo, która na co dzień występuję w girlsbandzie Blackpink, od grudnia 2019 jest lokalną ambasadorką marki kosmetycznej Diora – Dior Beauty. Teraz luksusowa francuska marka ogłosiła, że artystka będzie globalną ambasadorką zarówno Dior Beauty, jak i Dior Fashion.

Nowo ogłoszona globalna ambasadorka Dior Fashion i Beauty oraz członkini dziewczęcej grupy Blackpink, Jisoo uosabia wyzwoloną kobiecość przekazywaną i przedstawianą przez Marię Grazia Chiuri . Była także kluczową inspiracją do stworzenia kolekcji # DiorFall21

możemy przeczytać w oświadczeniu Diora na Instagramie

Wokalistka zdradziła, jaki jest sekret jej stylu

Znalezienie tego, co najbardziej Ci odpowiada, a następnie dodanie do tego czegoś wyjątkowego naprawdę wzmacnia Twoją indywidualność. Ten rodzaj wyjątkowości jest siłą napędową zaufania sobie i pozostania pewnym siebie

Jisoo dla Dior

Blackpink to najpopularniejszy k-popowy girlsband na świecie. Fani Jennie, Jisoo, Rosé i Lisy, są już przyzwyczajeni, że ich idolki regularnie reprezentują największe domy mody. Członkinie zespołu podpisały już kontrakty z prestiżowymi markami takimi jak choćby Chanel, Dior, Saint Laurent i Louis Vuitton.

Dior ogłosił nową globalną ambasadorkę marki. Jest nią Jisoo – pochodząca z Korei Południowej wokalistka grupy Blackpink. Artystka była inspiracją dla nowej kolekcji. Jisoo, członkini k-popowej grupy Blackpink została globalną ambasadorką marki Dior Południowokoreańska piosenkarka Jisoo, która na co dzień występuję w girlsbandzie Blackpink, od grudnia 2019 jest lokalną ambasadorką marki kosmetycznej Diora – Dior […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →