Guns N’ Roses zagrają koncert na Stadionie Narodowym


06 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Jeden z największych zespołów rockowych na świecie wraca na koncert do Polski! Guns N’ Roses zagrają na Stadionie Narodowym w 2022 roku. Sprawdźcie szczegóły!

Guns N’ Roses – nieśmiertelny zespół, który wychowuje kolejne pokolenia

Welcome To The Jungle, Sweet Child O’ Mine, Paradise City, You Could Be Mine, Don’t Cry, czy November Rain – to tylko początek pokaźnej listy nieśmiertelnych przebojów legendarnego zespołu Guns N’ Roses. Amerykanie na scenie są od ponad 35 lat, a na ich muzyce wychowują się już kolejne pokolenia.

Ich ostatni album to Chinese Democracy, wydany w 2008 roku. Jednocześnie jest to jedyny materiał Guns N’ Roses, który ukazał się po 1993 roku. Ale to absolutnie nie jest zespół, od którego fani wciąż oczekują nowości. Guns N’ Roses swoje dla muzyki zrobili już dawno. Ich koncerty to jednak wciąż pełne rock’n’rollowej energii niezapomniane przeżycia.

Guns N’ RosesSweet Child O’ Mine

Guns N’ Roses wrócą do Polski w 2022 roku

Po raz kolejny będziemy mogli się o tym przekonać już w przyszłym roku. Amerykańska grupa rockowa ponownie odwiedzi Polskę, aby zaprezentować swoje show – tym razem na PGE Narodowym! Guns N’ Roses przyjadą do Warszawy ze swoim ognistym materiałem 20 czerwca 2022 roku!

Tego wieczoru na scenie w roli supportu zaprezentuje się również trzykrotny zdobywca zeszłorocznych nagród Grammy za utwór This LandGary Clark Jr, który w swojej twórczości łączy wpływy rocka, hip-hopu, bluesa i soulu.

Wniosek jaki się z tego nasuwa jest jeden – nie może Was tam zabraknąć!

Gary Clark JrThis Land

Koncert Guns N’ Roses i Gary Clark Jr. w Polsce – bilety

Bilety na koncert Guns N’ Roses oraz Gary Clark Jr. w 2022 roku na PGE Narodowym trafią do sprzedaży ogólnej już 9 kwietnia, o godzinie 10:00. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć Axla Rose’a, Duffa McKagana, Slasha, Dizzy’ego Reeda, Richarda Fortusa, Franka Ferrera oraz Melissy Reese w akcji na żywo!

Guns N' Roses koncert w Polsce na Stadionie Narodowym
koncert Guns N’ Roses w Polsce

Jeden z największych zespołów rockowych na świecie wraca na koncert do Polski! Guns N’ Roses zagrają na Stadionie Narodowym w 2022 roku. Sprawdźcie szczegóły! Guns N’ Roses – nieśmiertelny zespół, który wychowuje kolejne pokolenia Welcome To The Jungle, Sweet Child O’ Mine, Paradise City, You Could Be Mine, Don’t Cry, czy November Rain – to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.