materiały prasowe

Guns N’ Roses wydają reedycję albumu, a na niej… ponad 60 nowych piosenek


22 września 2022

Podziel się newsem:

Zespół Guns N’ Roses szykuje prawdziwy „skarb” dla swoich fanów. Wkrótce do sprzedaży trafi reedycja składająca się z ponad dziewięćdziesięciu piosenek, z czego sześćdziesiąt nigdy wcześniej nie opublikowano.

Guns N’ Roses z obszerną reedycją

Już 11 listopada na rynku ukaże się reedycja dwóch albumów Guns N’ Roses, czyli Use You Illusion I & II. Oba krążki wydano we wrześniu 1991 roku. Universal Music Polska informuje, że płyta trafi do polskich sklepach w kilku wersjach: 1CD, 2CD, 2LP, 4LP oraz Super Deluxe Seven-CD + Blu-ray. Ostatni z wymienionych pakietów składa się z niemal stu piosenek i nie tylko. Obecnie trwa przedsprzedaż reedycji.

Zobacz: Guns N’ Roses zapowiedzieli nowy album

Łącznie w wersji Super Deluxe znajdzie się dokładnie dziewięćdziesiąt siedem utworów. Aż sześćdziesiąt trzy z nich to piosenki, których nie opublikowano nigdy wcześniej. To jednak nie koniec zawartości. W zestawie znajduje się również stustronnicowa książka w twardej oprawie. Znajdziemy w niej niepublikowane zdjęcia, archiwalne dokumenty, pamiątki oraz replikę ulotki fanklubu Conspiracy Inc. z kartą członkowską.

Ponadto wydawca zawarł w pakiecie także dziesięć litografii z dwoma różnymi obrazkami, które zmieniają się w zależności od umieszczenia w dołączonych niebieskich lub czerwonych kopertach, cztery repliki backstage passów z Use Your Illusion Tour, replikę newslettera fanklubu z ery 1991/1992 Use Your Illusion, siedem printów 8×10 cali, replikę biletu z koncertu w Ritz Theatre (z uwzględnieniem pomyłki na oryginalnych biletach, gdzie podano datę 15 maja zamiast 16 maja) oraz nowy plakat zespołu.

W każdym wydaniu Use Your Illusion I & II po raz pierwszy w historii zostały na nowo zremasterowane z zarejestrowanych w wysokiej rozdzielczości 96kHz 24-bitowych nagrań z oryginalnych taśm, półcalowych analogowych masterów. Każda z wersji będzie dostępna także w serwisach cyfrowych

– informują wydawcy.
guns n' roses
wizualizacja zawartości Use Your Illusion I & II (Super Deluxe Edition), Universal Music Group 2022

Zespół Guns N’ Roses szykuje prawdziwy „skarb” dla swoich fanów. Wkrótce do sprzedaży trafi reedycja składająca się z ponad dziewięćdziesięciu piosenek, z czego sześćdziesiąt nigdy wcześniej nie opublikowano. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →