via Facebook

Guns N' Roses zapowiedzieli nowy album


28 września 2021

Podziel się newsem:

Guns N' Roses mają sezon na rozpieszczanie swoich fanów. Najpierw ogłosili trasę koncertową, podczas której odwiedzą również Polskę, a teraz ujawnili, że niedługo będzie mieć premierę ich nowa EP-ka – Hard Skool.

Guns N' Roses, czyli ponadczasowość rocka

Moda na nich nie minęła i raczej już nie minie. Guns N' Roses są pomnikiem muzyki rockowej, a ich status potwierdza niesłabnące zainteresowanie muzyczną działalnością zespołu. Od dawna, w głównej mierze – wyłącznie koncertową. Na początku kwietnia Gunsi ogłosili trasę – jednym z ich przystanków w 2022 roku będzie również Polska. Teraz z kolei, wybudzając swych fanów z letargu – zapowiedzieli, że wydadzą nowy materiał. Będzie to ich pierwsze wspólne wydawnictwo od uwaga, uwaga: dwudziestu ośmiu lat.

Już w zeszły piątek ukazał się zupełnie nowy utwór amerykańskiej grupy. Axl Rose, Slash i Duff McKagan podzielili się numerem zatytułowanym Hard Skool. To pierwszy track, jaki nagrali razem po studyjnym albumie The Spaghetti Incident? z 1993 roku. Jak się okazuje, kawałek promuje EP-kę o tym samym tytule.

Guns N' Roses – Hard Skool (Official Audio), posłuchaj singla

Hard Skool – cztery utwory, ale ile nowości?

Zespół zdradził, że EP-ka Hard Skool będzie liczyć cztery utwory, a jej premiera przypadnie na 25 lutego. Na trackliście znajdzie się oczywiście tytułowy numer i najnowszy singiel Gunsów, a ponadto kawałek Absurd wydany w sierpniu, aczkolwiek napisany podczas sesji Chinese Democracy. EP-kę zasilą również wykonania na żywo z lat 90. numerów Don’t Cry z Use Your Illusion I oraz You’re Crazy z ich debiutanckiego albumu Appetite For Destruction.

Przeczytaj: Guns N' Roses zagrają koncert na Stadionie Narodowym

Guns N Roses Hard Skool nowa płyta
via Facebook

Zespół zaskoczył pozytywnie, lecz na długogrający materiał spod ich szyldu będzie trzeba jeszcze poczekać. Być może próba powrotu do wspólnego tworzenia doda muzykom animuszu i wkrótce faktycznie wydadzą nową muzykę w pełnym wymiarze?

Guns N' Roses mają sezon na rozpieszczanie swoich fanów. Najpierw ogłosili trasę koncertową, podczas której odwiedzą również Polskę, a teraz ujawnili, że niedługo będzie mieć premierę ich nowa EP-ka – Hard Skool. Guns N' Roses, czyli ponadczasowość rocka Moda na nich nie minęła i raczej już nie minie. Guns N' Roses są pomnikiem muzyki rockowej, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →