AC/DC powrócili z nową muzyką. Posłuchajcie „Shot In The Dark”


27 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Prawdziwa niespodzianka dla fanów klasycznego rocka. AC/DC powraca i to w jakim składzie! Posłuchajcie ich najnowszego singla Shot In The Dark.

AC/DC – powrót w wielkim stylu

Wielu zdążyło już spisać ten legendarny, hardrockowy zespół na straty. Oni udowadniają jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych i wracają, zdaje się – silniejsi niż kiedykolwiek.

AC/DC

Trzeba jednak przyznać, że ostatnie lata tego zespołu to zawiła historia. Problemy ze słuchem wokalisty Briana Johnsona, które sprawiły, że nie mógł on dokończyć ostatniej trasy zespołu Rock or Bust World Tour z 2016 roku, a zastąpić go musiał znany z grupy Guns N’ Roses Axl Rose.

Potem zmarł Malcolm Young, założyciel i gitarzysta grupy. Do tego dodajmy kłopoty z prawem Phila Rudda i zapowiadaną przez Cliffa Williamsa muzyczną emeryturę. Nic nie wskazywało na to, aby po ostatnim, wydanym w 2014 roku albumie Rock or Bust, AC/DC miało jeszcze powrócić.

AC/DC nagrali nowy album w legendarnym składzie

A tu niespodzianka. Muzycy w legendarnym składzie Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd, Angus Young oraz Stevie Young ponownie złączyli siły, czego efektem jest najnowszy singiel zespołu AC/DC Shot In The Dark. Artyści nagrali również elektryzujący teledysk. Zobaczcie ich ponownie razem na jednej scenie!

AC/DC Shot In The Dark, posłuchaj:

To jednak nie wszystko, bowiem Shot In The Dark jest jedynie zapowiedzią czegoś większego. Siedemnasty album w dyskografii AC/DC, zatytułowany PWR/UP, na którym znajdzie się dwanaście nowym kawałków, ukaże się jeszcze w tym roku, dokładnie – 13 listopada.

AC/DC – PWR/UP, sprawdź tracklistę albumu:

 1. Realize
 2. Rejection
 3. Shot in the Dark
 4. Through the Mists of Time
 5. Kick You When You’re Down
 6. Witch’s Spell
 7. Demon Fire
 8. Wild Reputation
 9. No Man’s Land
 10. Systems Down
 11. Money Shot
 12. Code Red

Preorder nowego albumu AC/DC możecie zamawiać już teraz na oficjalnej stronie zespołu. Płyta jest dostępna w kilku formatach – na CD, kolorowych kasetach i czarnym oraz srebrnym winylu. Nie przegapcie tej premiery!

AC/DC
AC/DC – „PWR/UP”, okładka albumu

Prawdziwa niespodzianka dla fanów klasycznego rocka. AC/DC powraca i to w jakim składzie! Posłuchajcie ich najnowszego singla Shot In The Dark. AC/DC – powrót w wielkim stylu Wielu zdążyło już spisać ten legendarny, hardrockowy zespół na straty. Oni udowadniają jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych i wracają, zdaje się – silniejsi niż kiedykolwiek. Trzeba jednak […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.