Nowy album AC/DC już jutro. Posłuchajcie nowego singla „Realize”


12 listopada 2020

Podziel się newsem:

Legendy metalu powracają. Już jutro ukaże się nowy album AC/DC – Power Up. Tymczasem posłuchajcie najnowszego singla grupy – Realize!

Nowy album AC/DC nadchodzi. Premiera Power Up już jutro!

AC/DC podgrzewają atmosferę tuż przed wydaniem swojego nowego, wyczekiwanego materiału. Album zatytułowany Power Up będzie 16. krążkiem w dyskografii australijskiej legendy hard rocka i jednocześnie pierwszym od wydanego w 2014 roku Rock Or Bust. Płyta ujrzy światło dzienne już jutro, 13 listopada.

AC/DC
AC/DC – Power Up, okładka albumu

AC/DC ponownie w legendarnym składzie i hołdzie Malcolmowi Young

Zespół powraca na rynek w genialnym, kultowym składzie, za którym fani z pewnością tęsknili. W nagraniach Power Up wzięli bowiem udział powracający po problemach ze zdrowiem wokalista Brian Johnson, basista Cliff Williams, perkusista Phil Rudd, gitarzysta Stevie Young, oraz oczywiście Angus Young.

AC/DC
AC/DC w nowym składzie

Co ciekawe, mimo że zmarłego w 2017 roku współzałożyciela AC/DC, Malcolma Younga, nie usłyszymy na Power Up, usłyszymy tam skomponowane przez niego utwory, które zdążył stworzyć wraz z bratem Angusem. Tym samym nowy album australijskiej grupy będzie hołdem właśnie dla starszego z braci Young.

AC/DC z nowym singlem Realize. Posłuchaj!

Album zwiastował do tej pory singiel Shot In The Dark. Już teraz możecie posłuchać kolejnego – Realize. Sprawdźcie i potraktujcie go jako dobrą rozgrzewkę przed jutrzejszą premierą.

Legendy metalu powracają. Już jutro ukaże się nowy album AC/DC – Power Up. Tymczasem posłuchajcie najnowszego singla grupy – Realize! Nowy album AC/DC nadchodzi. Premiera Power Up już jutro! AC/DC podgrzewają atmosferę tuż przed wydaniem swojego nowego, wyczekiwanego materiału. Album zatytułowany Power Up będzie 16. krążkiem w dyskografii australijskiej legendy hard rocka i jednocześnie pierwszym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →