Synowie Slasha, członków zespołu Metallica i Stone Temple Pilots tworzą własny band – Suspect208


17 listopada 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Synowie członków grup Stone Temple Pilots, Guns N’ Roses oraz Metallica zakładają własny zespół. Suspect208 nadchodzi! Czy potomkowie powtórzą sukces swoich ojców?

Poznajcie Suspect208 – nowy band dzieci legend rocka

Synowie nieżyjącego już piosenkarza grupy Stone Temple PilotsScotta Weilanda, gitarzysty Guns N ‚RosesSlasha i basisty zespołu MetallicaRoberta Trujillo zakładają swój własny zespół. Czwórka nastoletnich muzyków w składzie: wokalista Noah Weiland, basista Tye Trujillo, London Hudson na perkusji oraz towarzyszący im Niko Tsangaris na gitarze – to właśnie oni tworzą Suspect208, nową nadzieję światowego rocka (?).

Suspect208
Noah Weiland – wokalista Suspect208

Suspect208 zatrzęsie sceną rockową na świecie?

Grupa specjalizująca się w psychodelicznym hard rocku wydała właśnie swój debiutancki singiel Long Awaited. Kawałek ten to powiew świeżości w gitarowym graniu, choć jak można się spodziewać, muzycy chętnie czerpią również z dotychczasowego dorobku muzyki rockowej.

Suspect208
Suspect208 – Long Awaited, okładka singla

Energetyczny i elektryzujący singiel zwiastuje naprawdę ciekawe, odświeżające, rockowe brzmienie. Kto wie, może okaże się, że uczniowie przegonią mistrzów, a Suspect208 odrodzi muzykę gitarową na nowo. Posłuchajcie i oceńcie sami!

Suspect208 – posłuchaj debiutanckiego singla Long Awaited

Suspect208 – co wiemy o debiucie nowej kapeli?

Choć na razie brak informacji o fonograficznym debiucie Suspect208, artyści zapowiadają, że Long Awaited to nie jednorazowa przygoda i mają w zanadrzu więcej autorskich brzmień, które ujrzą światło dzienne już niedługo. Przekonuje Was granie nowego pokolenia i czekacie na pełen album Suspect208, czy pozostajecie jednak wierni tuzom światowego rocka?

Synowie członków grup Stone Temple Pilots, Guns N’ Roses oraz Metallica zakładają własny zespół. Suspect208 nadchodzi! Czy potomkowie powtórzą sukces swoich ojców? Poznajcie Suspect208 – nowy band dzieci legend rocka Synowie nieżyjącego już piosenkarza grupy Stone Temple Pilots – Scotta Weilanda, gitarzysty Guns N ‚Roses – Slasha i basisty zespołu Metallica – Roberta Trujillo zakładają […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.